Szerző Téma: Perfecta - Új Satel riasztóközpont család  (Megtekintve 8936 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető BeniJoe

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 46
az a nagyon szép videó bizony mutatta.. ;D
előzmény: Wineman #18

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Nem volt engedélyezve a SIM1, ezért nem csinált semmit.
előzmény: Wineman #21

Nem elérhető tibi-d

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
A problémát az okozta, hogy a GSM beállításoknál nem volt bepipálva az "USSD bármely telefonról" opció. A leírás nem utal egyértelműen erre a funkcióra. A központhoz mellékelt leírások sok helyen rébuszokban fogalmaz, nincs egyértelmű utalás a paraméter beállításával kapcsolatban.
előzmény: tibi-d #17

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Hogyan tudom engedélyezni a szerverre történő csatlakozást? A kártyán van adatszolgáltatás, PIN kód kikapcsolva, APN T-Mobilnál internet, user és password üres. Ha felhívom a kártya telefonszámát, nem csörög ki, hanem hangposta jelentkezik.
előzmény: pattila #20

Nem elérhető pattila

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 20
Ha az ID-d 16 db F akkor nem csatlakozott fel a Satel szerverre, tehát valójában nincs is ID-d. Amíg nem látsz más karaktert addig nem lesz jó. A Satel szerverre történő csatlakozáshoz engedélyezni kell a Satel szervert és értelem szerűen a SIM kártyán kell, hogy legyen adat és hogy jól ad meg a PIN kódot és a GPRS APN-t

A leírások a gyártó honlapján megtalálhatók (honlap alja): https://www.satel.pl/hu/produktid/859
előzmény: Wineman #19

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Hiába írom be a Távoli csatlakozás - satel szerverhez a kezelőn kiolvasott imeit és ID-t, amikor rákattintok a csatlakozásra, azt írja, hogy nincs adat a panelről, ID/IMEI hiányzik. (az id 16 db F)
előzmény: Wineman #18

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Valóban nagyon szép videók vannak a Satel oldalán, de az én kérdésemre nem találtam választ. Le tudná írni valaki, hogy pontosan mi az a 3/5/x lépés, ami után a panel felcsatlakozik a Satel szerverre és én a laptopomról tudok hozzá csatlakozni? Igazán nagy segítség lenne!  :-*
előzmény: BeniJoe #15

Nem elérhető tibi-d

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Az a problémám, hogy a központnak küldött SMS vezérlőparancsokat nem hajtja végre, csak ha a "bármely telefonról" opció be van jelölve. Ha nincs bejelölve, az eseménynaplóba azt írja, hogy "SMS vétele jogosulatlan telefonszámról". A küldő mobil száma bent van a telefonszám listában. Az SMS üzenetek rendesen megérkeznek a mobilra. Milyen paramétereket kell beállítani, hogy csak a listában szereplő telefonokról hajtsa végre az SMS parancsokat.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Esetleg kétvezetékes tűz zónát támogatja?

Nekem úgy rémlik, hogy sajnos egyik Satel központ sem ismeri a kétvezetékes tűz zónát...  ::)
előzmény: Wineman #10

Nem elérhető BeniJoe

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 46
Üdv.
A Satel hivatalos oldalán nagyon jó, gyakorlatias videó bemutató anyagok vannak, lépésről-lépésre bemutat mindent, még pdf-be le is lehet tölteni,csak regelni kell előtte.
előzmény: Wineman #14

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!