CCTV > Egyéb

CCTV teszter

(1/3) > >>

czegany:
Szia!

Köszi a választ. Ami problemám, hogy a HIK és a DS nevű applikációt nem találom a play áruházban. Látom némelyik taszteren gyárilag rajta van. Nem is tudom merre keressem.előzmény: Janó #10

Janó:
Természetesen átfuttattam víruskeresőn a letöltött állományokat. Bár nem jelzett semmit de nem tudom, hogy egyáltalán milyen mélységig vizsgálta.....előzmény: eXtra #11

handras:
Köszi!előzmény: Janó #10

eXtra:
Mielőtt ismeretlen forrásból telepítesz appokat, érdemes lecsekkolni, hogy nem-e vírusos! ;)

Illetve egy másik hasznos lehetőség, hogy a play áruházban telefonra telepített alkalmazásokat lementjük. Ez az app akkor is nagyon jól jön, ha valamelyik frissítésbe hiba csúszik, mert az automatikus mentésekből vissza lehet tenni a korábbi verzió(ka)t. Emellett több más hasznos funkciója is van (pl. névjegyzék és sms-ek mentése)...  8)előzmény: Janó #10

Janó:
A play áruházban kikeresed, hogy mit szeretnél és a címsor utolsó része tartalmazza az app nevét mint pl.
   
AirControl Mobile Lite.........com.ispsoft.aircontrolmobile ezt megguglizod és jó esetben megtalálja a honlapot ahol az APK file-t le lehet tölteni. Ezt felmásolod a teszter sd kártyájára és onnan telepíted.
Nevesebb appoknak van saját honlapjuk de vannak app gyűjtemények is.előzmény: handras #8

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése