CCTV > Egyéb

DVR/NVR kliens egy távoli tévén?

(1/8) > >>

eXtra:
Igen. Régebbi gépen is szépen fut és sokkal gyorsabban elindul, mint a nagy NVMS...  :)előzmény: bcslaci #38

bcslaci:
Ezt próbáltad már? Kevesebb erőforrás kell neki mint az NVMS1000-nek?

Elolvastam a másik témában, amit írtál  ;)
előzmény: eXtra #37

eXtra:

--- Idézetet írta: kisapa63 - 2019. Március 16. - 13:01:34 ---Bocs de  linken nem lehet letölteni a klienst. Szívesen kipróbálnám mert az ivms-ből már elegem van(a lite verzióból is).előzmény: eXtra #16

--- Idézet vége ---

A Power oldaláról (is) letölthető: https://www.powerbizt.hu/termekek/tc-nvms2-lite/10396  ;)előzmény: kisapa63 #17

samat:
Ha csak élőkép kell, akkor A H TVI  vagy a D CVI rögzítőjét pedig rtsp stream-en simán behúztam volna egy megfelelő mennyiségű HDMI kimenettel rendelkező NVR-re és kész a monitorfal.

Esettanulmány röviden (reklámmentesen, ebben a topikban még nem hivatkoztak az adott márkára :) ):
Az egyik helyen 2 darab 16cs. 8 PoE portal rendelkező NVR-t használnak. Az ügyfél kérésére (biztonsági okokból) néhány kamera mindkét rögzítőre fel van véve, de nem közvetlenül, hanem ONVIF protokollal a másik rögzítő megfelelő csatornájaként. Érdekesség, hogy az egyes kamerák vegyesen vannak csatlakoztatva az egyes rögzítőkre: helyi hálózaton és beépített PoE portokon keresztül is. Ennek ellenére a stream-ek minden probléma nélkül megjelennek a másikon, függetlenül attól, hogy a forrás NVR-re honnan érkezik a stream. Nincs semmi speciális firmware igény, ez alap szolgáltatás annál a termékcsaládnál.


Egyébként a linkelt cikk olvasása nagyobb odafigyelést igényelt, mint egy 16 kamerás IP rendszert komplett beállítani.
Még jó, hogy voltak írásjelek benne. Egy alapfokú szövegszerkesztő tanfolyam 3. óráján ennél jóval könnyebben olvasható, tagolt szöveget írnak. Értem én, hogy az a pár sortörés elvitt volna néhány karaktert a rendelkezésre álló karakterszámból, de azért mégis ez így, ebben a formában ....  :o
 


előzmény: eXtra #30

eXtra:
Ezexerint alaposan le voltam maradva erről a témáról.  :)előzmény: bcslaci #34

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése