Szerző Téma: IVMS4500HD iPad-en másnál is tetű lassú?  (Megtekintve 5196 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
A 4500HD-t nem támogatják már nagyon régen. Minden funkciója benne van a 4500-ban tudomásom szerint. Javaslom inkább azt használd.
előzmény: vlezlee #12


2016.12.21 az utolsó verzió, nem mondanám, hogy nem támogatják 😉



előzmény: sat #15

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Ezviz-t mindig kikapcsolom
előzmény: czegany #14

Nem elérhető sat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 21
A 4500HD-t nem támogatják már nagyon régen. Minden funkciója benne van a 4500-ban tudomásom szerint. Javaslom inkább azt használd.
előzmény: vlezlee #12

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Szia!
Ezviz-t használsz, mert az használhatatlanul lassu, neha ugrik, szakad stb., abban az estben is szerveren keresztul megy, ha halózaton belül vagy.
Probáld meg az eszközt IP-n elérni.
előzmény: vlezlee #12

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
próbáld meg a sima IVMS4500-at, ha azzal is hasonló akkor még egy androidos eszközzel is érdemes lenne tenni egy próbát



előzmény: vlezlee #12

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Folyamatosságnál is tetű lassú, ha épp kamerát állítok be akkor egyesével szoktam testreszabásnál nagy fel ontásúra állítani a megjelenítést.
előzmény: kero #11

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
A "világosság" tiszta képet, vagyis nagy felbontást jelent.
A "folyamatosság" a folyamatos képet helyezi előtérbe, a felbontás rovására, igazodva a rendelkezésre álló erőforrásokhoz.
A "testreszabás" esetén te tudod beállítani paramétereket manuálisan.
előzmény: vlezlee #8

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Hogy utálom én ezt a sok bugyuta magyar fordítást.
előzmény: samat #9

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
A Világosság amire gondoltam.

Sokáig az angol "Clear" magyar "Töröl"-nek volt fordította. Nagy nehezen mégis sikerült egy hasonló rosszra fordítani  :) .

Ha erre állítod be a kamerákat akkor minden kameráról a Fő stream próbál átjönni és megjelenni a kijelzőn. Osztott kép esetén ezt még vissza is kell butítani a kijelző felbontására, ami viszont falja a telefon/tablet teljesítményét.
előzmény: vlezlee #8

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Most vagy én vagyok vak, de ios-en nincs ilyen, csak világosság/folyamatosság és testreszabás van.
előzmény: vg #7

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!