Szerző Téma: UPS kamerarendszerhez?  (Megtekintve 14730 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nemkereskedő

  • Vendég
Re:UPS kamerarendszerhez?
#64 2017. Július 09. - 09:28:49
0
[size=0px]4k: csatlakozások.[/size][size=0px][size=0px]  - 4 kamerás rendszerhez, üzemidő IR működéstől függően 2-5 óra   2db 7-9Ah-s akku.[/size][size=0px]Analóg rendszerekhez 4 bemenetű balun-sor, a megfelelő számú BNC-BNC kábellel. Injector-splitter pár a router, és (vagy) modem internetkábelen történő tápellátáshoz. [/size]
[size=0px]
[/size]

előzmény: Nemkereskedő #62

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:UPS kamerarendszerhez?
#63 2017. Július 09. - 05:45:14
0
Ezekbol az 1-4-es kepek lennenek erdekesek, de felbontasuk nudli. A zart doozos kepek szerintem telepitonek erdektelenek.
Szeretnem latni a gyartott elektonikat es a belso rogzitesi, bekotesi pontokat.
 8)
előzmény: Nemkereskedő #62

Nemkereskedő

  • Vendég
Re:UPS kamerarendszerhez?
#62 2017. Július 09. - 00:40:34
0
#54-es leíráshoz a kért képek

Analóg rendszerekhez 4-vagy 8 bemenetű balun-sor, a megfelelő számú BNC-BNC kábellel. Injector-splitter pár a router, és (vagy) modem internetkábelen történő tápellátáshoz.

1. A kicsomagolt eszköz.
2. A kamerák UTP kábeleinek bekötése a tápcsatlakozókba és a balunsorba.
3. BNC kábelek és a DVR kiépített 12V-os tápkábelének csatlakoztatása.
4. Az akkumulátorok elhelyezése, a saruk felhelyezése
5. A rendszer kész! Csatlakoztatjuk a monitort, és bekapcsoljuk az eszközöket.
6. Ha mindent az előírások szerint végeztünk, és a DVR megfelelően fel van programozva, akkor megjelenik a kép, és a rendszer áramszünet esetén is működőképes marad!
előzmény: eXtra #57
« Utoljára szerkesztve: 2017. Július 09. - 00:56:04 írta Nemkereskedő »

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:UPS kamerarendszerhez?
#61 2017. Július 08. - 16:48:04
0
Elonezet nelkul elkuldod, utolag tudod szerkeszteni.
előzmény: Nemkereskedő #60

Nemkereskedő

  • Vendég
Re:UPS kamerarendszerhez?
#60 2017. Július 08. - 12:56:44
0
Köszönöm a segítséged, de akármit csinálok nem megy. Függetlenül attól, hogy szöveget tartalmaz-e a válasz, a kép csatolása után (jpg, bmp) a mezőben nem történik semmi. Ellenőrizni szeretném, hogy mit küldene el, de az előnézetre kattintva a következő üzenetet kapom.

A következő hiba vagy hibák történt(ek) az üzenet elküldésekor:[/size]Az üzenet tartalma üresen maradt.[/size]
[/size]Próbáltam Operával, Chrome-al, mindegyiknél ugyanaz történik.[/size]
[/size]Nem tudom mi lehet a gond?[/size]
előzmény: vg #59

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:UPS kamerarendszerhez?
#59 2017. Július 08. - 05:03:14
0
??
Hozzaszolaskor a doboz alatt csatolmanyok es tovabbi opciok.
 :o

Nemkereskedő

  • Vendég
Re:UPS kamerarendszerhez?
#58 2017. Július 08. - 00:17:20
0
[size=0px]"Néhány nagyobb felbontású fotót még belinkelhetnél a termékeidről (külső és belső képeket is!), hogy lássuk miről van szó..."[/size]
[size=0px]
[/size]
[size=0px]Szívesen tenném, eredetileg is terveztem, de valamiért nem sikerül. Képfeltöltő oldalakkal is próbálkoztam. Hol találok leírást, hogy mi a módja. [/size]
[size=0px]
[/size]
[size=0px]
[/size]
előzmény: eXtra #57

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:UPS kamerarendszerhez?
#57 2017. Július 06. - 15:34:50
+3
Néhány nagyobb felbontású fotót még belinkelhetnél a termékeidről (külső és belső képeket is!), hogy lássuk miről van szó...  8-O
előzmény: Nemkereskedő #54

Nemkereskedő

  • Vendég
Re:UPS kamerarendszerhez?
#56 2017. Július 06. - 08:53:59
0
Válasz a kérdéseidre:

Igen, megoldható a 24V is.
A kültéri doboz védettsége IP65 (kereskedelemben kapható kültéri) a beltériek pedig szintén a kereskedelemben kapható biztonságtechnikai dobozok.


előzmény: Janó #55

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:UPS kamerarendszerhez?
#55 2017. Július 06. - 07:31:40
0
Nem rossz, bár jó lenne működés közben is megtapasztalni.
Anno én is "fejlesztettem" hasonlót, mert a bolti igen csak drágának tűnt és nem tudta amit szerettem volna...
Kérdésem:  ezek a tápok a leírás alapján tudják a 12V-ot de megoldható e valahogy a 24V is? mivel a rádiós eszközök 24V-ról ketyegnek +a beépített switch-nek is kell szünetmentesítés. (erre is találtam megoldást)
Persze anno kaptam infót, hogy nyugodtan használhatok hozzájuk 12V-ot is mert azzal is elindulnak, de még nem próbáltam. Nem tudom, hogy pl. az Ubi eszközök hogyan tolerálják a folyamatos üzemet 12V-ról.
A dobozok amibe be vannak építve a szünetmentesek az milyen? műanyag? milyen az IP védettsége?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!