Szerző Téma: Paradox riasztórendszer véletlenszerű riasztás  (Megtekintve 3233 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
lehet, hogy a fórum regisztrációjánál egy igazolványszámot is feltételnek kellene adni.
Amikor engem felhívnak, hogy például egy paradox rendszerrel gond van akkor azt szoktam mondani, hogy nekem renault kocsim van és mondja meg hogy mi a baja (típus nélkül)
előzmény: Lacy #2


GDPR? Aztán ki ellenőrzi, hogy valós-e? És sorolhatnám a többi apróságot, amin elbukna a dolog, de amúgy jó ötlet...

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Teljesen egyetértek a hozzászólásoddal, lehet, hogy a fórum regisztrációjánál egy igazolványszámot is feltételnek kellene adni.
Amikor engem felhívnak, hogy például egy paradox rendszerrel gond van akkor azt szoktam mondani, hogy nekem renault kocsim van és mondja meg hogy mi a baja (típus nélkül)
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Na az ilyen topicok a face-s csoportokba valók! Véleményem szerint itt a fórumban meg kellene tartani a szakmaiasságot, a szakemberek fórumát. Én egyébként nem vagyok híve a face-s csoportnak, de ez itt off.
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
A cégpapír mit ér ? A haverom is felvette a tev. körbe és már ugyan azt a kedvezményt kapja mint én 20 év után . >:( Ha nem kérik be a rendőrségi papírokat semmit ...
előzmény: padisah #7

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
El lehet dönteni. A facebook általában saját néven fut. Ha ugyanerre a névre mutat egy szerelői igazolványt, akkor szaki. Powernél mikor anno regisztráltam, bekérték a cégpapírokat.

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Faces csoportban döbbentem, rá, hogy nem tudod szűrni, hogy ki a végfelhasználó és ki a szaki.

Powernél regisztrációnál a telefonon olyan kérdéseket tesz fel az ügyintéző, hogy 2 mondat után vágj, hogy ki vagy és mit akarsz. Nagyon bírom :-)
előzmény: kero #4

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Lacy kolléga hozzászólása teljesen alapos, bár stílusa nem éppen kedves.
A lényeg az, hogy az általad leírt jelenséget szinte biztosan nem az akkumulátor okozza, de hogy mi azt egy szakember se biztos, hogy elsőre megtalálja.
Azt tanácsoljuk, hogy ne kisérletezz, hanem bízd a megoldást szakemberre.
előzmény: bodom87 #1

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Egyáltalán, normális dolog szerintetek, hogy egy végfelhasználó témát tud nyitni ebben a fórumban?

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
:)
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
haha.. ez most vicc?
mi majd innen látatlanban megmondjuk a tutit??
Milyen érzékelő riaszt? hányszor? milyen kábelezés? árnyékolás? csőben, falon kívül? vezetékes vagy rádiós?
Mi köze az akkunak ahhoz, hogy mennyi ideje van beélesítve a rendszer?
cserélhetsz akkut házilag, de attól a helyzet nem fog változni de ennyi hozzáértéssel inkább csak romlani fog.
Az is kérdés, hogy ezt a rendszert ki követte el, azaz ki szerelte? és ha van olyan, akkor mért nem az javítja ki?
Vagy ha saját elkövetés, akkor azt gondolom, hogy bárki csinál ehelyett egy új és jó rendszert.
Javítást szerintem normálisan üzemelő kolléga nem vállalna. Vagy csak nagyon talán.
 

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!