Szakmai kategória > Szoftverek

IVMS-4200 eszköz export

(1/3) > >>

eXtra:
Elindítottam 4 különböző rögzítőről kameránként egy 24 órás mentést (TechSon, Hikvision THD és régebbi analóg OEM DVR-ek teljesen vegyesen). Az NVMS1000 régebbi Dahuákról sajnos nem tud menteni, ezért azokat nem sikerült tesztelnem. Újabb Dahuát pedig már legalább 6 éve nem vettem...  :P Az egyik mentés már befejeződött, de a többit még tölti. Cirka egy óra alatt a 4 rögzítőről 6 GB-ot backupolt le hozzám gond nélkül! :) 680 MB után lezárja a fájlokat és indít egy újat, hogy akár CD-re is ki lehessen írni őket (DVD-t se használunk mér ezer éve, de mindegy) és a FAT32 partíció se okozzon gondot a másolásnál...  8)

Nálam egyébként az iVMS-4200 backupja elég hektikusan működött (kb. sw verziónként változott a sikeres mentések aránya), ezért eddig én is IE alól szoktam mentéseket csinálni.

mot:
Na erre kiváncsi vagyok. Nálunk az iVMS-4200 van használatban WAN-on, de a letöltéseket IE- keresztül szoktam csinálni. A korábbi posztok tapasztalat miatt szeretném kipróbálni az NVMS-t.előzmény: vg #13

vg:
Kivancsi lennek, hogy masnal mennyire stabil az NVMS archivalas funkcioja. Miutan jelen feladatom 6 nap arcivalasa -jellemzoen nehany oranal tobbet nem igazan szoktam megcsinalni, de most kivetelt tettem- igy eloszor 24 orakat probaltam leszedni, 100%-ban sikertelen voltam. Most 6 orakat toltok le, de 40%-ban 99,99%-nal a letoltes lefagy. Ettol fuggetlenul a letoltesek nagyja 50-60 perces file-okkal megvan, csak az utolsot kell megismetelni. Masnal is van/tapasztalt ilyen gondot?előzmény: vg #7

Szilco:
Az lehet, de így mindent át tudok vinni és ami a lényeg, így mindkét szg.-en működik!  ;Delőzmény: eXtra #11

eXtra:
Nálad a "Server" fül pedig a "Szervezet" (Device Type) lehetett, de végül megtaláltam! :D

Amúgy a te módszered is a Devices fájlt menti (az összes többi konfig fájllal együtt) egy zipbe...  ;)előzmény: Szilco #10

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése