Szakmai kategória > Szoftverek

Hitvita az operációs rendszerekről... :)

(1/11) > >>

eXtra:
WEBOLDAL, AMI AZONNAL MEGÖLI AZ IPHONE-OD  :Đ

Lacy:
nah jah ez kicsit régebbi de hasonló


előzmény: eXtra #52

eXtra:

L. Pásztor:
Tetszik és helytálló a megváltoztatott topic-name.
Az oprencer van akinél csak hit  ... de vannak páran (itt is), akiknél ez több mint hit ...  :)

Deja vu érzésem van ... ha ezt a topicot olvasom ...
Egy-két másik elektromos/elektronikai listán, soxor emberek nagy hangon olyanokat mondanak, h túrót a riasztó szerelőknek a méregdrága kamera rendszerrel ... amikor a teszkóban-meteróban-ósanban-etc. tized annyiért is meg lehet venni. És Pista szomszédnál, meg Jóska cimboránál is milyen szépen üzemelnek, meg lehet nézni, felismertem rajta magam, meg van rajta kép, meg van rajta hang, meg hűűű meg haaaa ... !

Lám, lám ... ez is csak nézőpont kérdése ... ezekkel az emberekkel is lehetne "hit-vitát" folytatni (szoktak is néha - hasztalanul), mert amennyire ezek az emberek nem látnak bele egy video rendszer lelkébe és lényegébe, hasonlóképp ugyanúgy nem látnak bele itt (a fórumon lévő emberek többsége) az egymástól fényévnyire különböző filozófiával (és célokkal) fejlesztett droid és az ios rejtelmeibe ...
előzmény: L. Pásztor #50

L. Pásztor:
Csak akkor gyermeteg, ha nem szakemberek erzelmi es teccik  - nem teccik alapon lotyognak rola.
Itt azert megprobalunk ennel tobbet produkalni ... mert itt hogy itt azert nem pék-inasok vannak...

Es ha valakit nem erdekel ... nem olvassa el.... ha meg moderator OFF-nak erzi ... majd szol es tudomasul veszem es vesszuk.

Ja, igen ... mar elofordult parszor itt-ott szakmai listakon felig OFf-nak szamito temak neha az anyazas szintjeig fajulva futottak. De joparszor dontottem mar az ott leirtak alapjan egy-egy vasarlaskor, pl egy-egy muszer, fejleszto rendszer, nyák vagy alkatresz beszallito valasztasakor  ... es szinte soha nem bantam meg. Nem szegyen ebbol / ilyenkor masoknak tanulni ...  jobb dontesi alapot ad, mint egy idiota TV reklam ...
előzmény: kero #11

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése