Szerző Téma: DSC Alexor  (Megtekintve 3424 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető etrea

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:DSC Alexor
#3 2013. Október 18. - 20:00:32
0
Szia!
Nem hatástalanítottam, kb fél percig hagytam szirénázni minden esetben, de nem hívta a mobilt.
Mivel a rendszerhiba lámpa kialudt a telefonvonal bekötése után, gondolom az jó, főleg, hogy riasztáskor az otthoni készülék használhatatlan, tehát a vonalat a riasztó használja. 301-ben telszám+EEEEE (ezt nem tudom minek kell a végére), 350 - ben 060606, 310, 320 feltöltve (persze lehet, hogy itt szúrtam el), és a riasztási hang is változtatva a sok FFFF - ről. Aki esetleg már csinált ilyet ezzel a központtal, írja le, hogy hogyan lehet felprogramozni.
Köszi

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Re:DSC Alexor
#2 2013. Október 18. - 18:42:06
0
Szia!



Ha közben beütöd a kódot abbahagyja a tárcsázást, mert akkor már a felhasználó a helyszínen van.
A távfelügyeletnek jelent, de privát formátumba csak akkor ha nem kapcsolod ki.

Nem elérhető etrea

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
DSC Alexor
#1 2013. Október 18. - 15:08:13
0
Üdv Mindenkinek!
DSC ALEXOR központ, telefonvonal bekötve, telefonos rész (gondoltam én) programozva, de riasztáskor nem telefonál, viszont ha felveszem az otthoni telefont hallom a szirénahangot benne. Sőt ha a tárcsázott mobilszám foglalt, akkor az otthoni telefon is foglaltat jelez. Viszont egyik esetben sem cseng ki a tárcsázott mobil.
 
Ötlet?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!