Szerző Téma: AHD  (Megtekintve 12929 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:AHD
#2 2017. Február 10. - 17:00:42
+1
Én igazából ugyanezt tapasztalom HD-TVI rendszerrel is. Egy két éve szerelt 2Mp-es IP rendszerem sokkal élesebb képet ad mint a most telepítés alatt lévő szintén 2Mp-nek mondott HD-TVI.
Azt hittem, hogy csak nekem tűnik így, de ha már más is szóba hozta....
előzmény: szaki #1

Nem elérhető szaki

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 41
AHD
#1 2017. Február 08. - 15:44:33
0
Sziasztok!

Mostanában az a tapasztalatom,hogy mintha a mostani AHD.rendszerek mintha csak 960H-ak lennének felbontásban.Sajnos ez a Fhd Ahd-ra is igaz.
A 1,5-2 évvel ezelőtti csak AHD1Mp.-es rendszerek sokkal élesebbek és mintha sokkal nagyobb felbontásúak lennének.
A mostaniak pixelesek és nem elég élesek"szerintem" a régebbiekhez képest.
Koax és Utp-n egyaránt.
Mostanság videosec,technson,provisiont szerelek.
Régebben viszont rörzítőből csak a provisiont,kamerából meg csak sony chip-set-est raktam.
A mostani kamerák nagy részénél csak hirdetve van a sony mire megérkezik addigra a leírásban már nem is említik.

Lecseréltem egy tönkrement 960H-s.rögzítőtt AHD2-esre.Elősször rajtahagytam a régebbi még kínából vásárolt kamerákat(960H sony).És sokkal jobb volt a képük mint a régebbi prov...rögzítővel.
Majd egyesével rakosgattam felfelé az új kompakt AHD2-es kamerákat.Közben a rögzítő szépen át is állt egyesével 1080P-re.
Viszont nem igazából láttam a nagy durranást.Sőt,éjszaka talán a régebbieknek talán még jobb képe volt.
Ebben az esetben a rögzítő és a kamerákat szettben vettem FHD.Ahd2. és elvileg ez is sony chipset.(vidse...)

Valakinek van hasonló rossz tapasztalata?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!