Szerző Téma: Régi kamerából mikroszkóp készítése  (Megtekintve 14650 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető tamasflex

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 20
 :D


előzmény: eXtra #22

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
A legegyszerűbb, ha szólsz a szomszéd gyereknek amikor az asszony sütit süt[/size], vagy meghívod egy sörre az informatikusabb vénájú havert és a project kipipálva...  :P :)
előzmény: tamasflex #21

Nem elérhető tamasflex

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 20
Uraim

Kaptam ajándékba egy  AXIS P5534 ip kamerát tápegységgel eggyüt.
Bekapcsolva ide oda mozog a kamera, leteszteli magát és beáll egy pozicióba.
Kérdés az lenne , hogy mit kell tenni ahoz, hogy képet is lássak ?



Link:

http://www.inlandassoc.com/wp-content/gallery/Axis_PTZ-Network-Camera_P5534-E-Series.pdf

Nem elérhető tamasflex

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 20
0
Koszonom, idokozben tisztaztam a dolgokat.


előzmény: eXtra #19

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
0
Nem. A kompozit videojel csak 576 sort tud...
előzmény: tamasflex #18

Nem elérhető tamasflex

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 20
HD-SDI kamera
#18 2016. Szeptember 01. - 10:45:58
0

Nem elérhető tamasflex

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 20

Tisztelt CCTV -es urak

Sikerult a hetvegen az ocskapiacon megvasarolni egy es mast (lasd a felveteleket).
Tobbek kozott vettem egy   Philips Navigation System valamit de csak a monitor reszeert vettem meg.
Ki is probaltam viszont a kep futkoraszik felfele.
Nagy nehezen innen - onnan sikerult nemi infot kapnom a neten (a kapcsolasi rajzot nem) .
Tobbek kozott ahogyan en kivetem a monitor csak NTSC kamerat fogad.

A kerdes az lenne, hogy ha a kamera PAL es a Monitor csak NTCS normat fogad akkor torvenyszeu , hogy a kep futkorasszon?

NTSC kamerakkal nem dolgoztam, nem tudom eldonteni, hogy a monitor szemtelenkedik vagy csak egyszeruen a video norma miatt jelentkezik a kep deszinkronizalt kepe.
Ugyan is kiprobaltam egy monitort (Ballistic CN-7000) a kameraval ( JVC tk- C 1380 ) amely fogadja automatikusan mind a ket normat es tokeletesen mukodik.



Egyben koszonet "mountainman" urnak a beszurt kepert!
A problema az, hogy a billentyuzetem angol es ossze vissza keresem a magyar karaktereket.
handras ur eszevetele olvasasakor eszembe jutott, hogy a erdelybol elszarmazott barataim mind egybol nagy magyarok lettek odakint - ja the, hat te magyar vagy es stb., amig itthon voltak meg sem szolaltak -  szarom ossze magam onnan kommentalni egy es mast es magyarkodni!

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
 8)
előzmény: mountainman #15

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
 :D
előzmény: handras #14

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Pedig gyakran hallom kifogásként...
előzmény: padisah #13

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!