Szerző Téma: PS-128  (Megtekintve 23276 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:PS-128
#63 2019. Augusztus 24. - 10:23:32
0
Köszönöm !
előzmény: czegany #58

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:PS-128
#62 2019. Augusztus 24. - 10:22:20
0
Nem toltam senki arcába kéretlenül, csak a #48. sz hozzászólásban merültek fel kérdések a szirénával kapcsolatban.   Konkrétan, ahol a miért ilyen, illetve a mért lett pont ilyen c. kérdésekre válaszoltam, mint (azt hiszem) erre a legkompetensebb.

Ilyen irányú kérdés nélkül meg ilyen részletes hozzászólás sem lett volna ... azaz a válasz nem volt kéretlen.
előzmény: kero #60

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:PS-128
#61 2019. Augusztus 24. - 10:15:25
+1
Ehhhh ... úgy látom dús a fantáziád ... és nem is kicsit ! Sőt úgy látom, egyenesen provokatív és agresszív is !
Kíváncsi vagyok, hogy ezen a szakmai fórumon a tisztalt nagyérdemű mennyire hajlandó tolerálni az ilyen provokatív hozzászólásokat ?

Ezek után nem sok kedvem van hozzá, de tegyük tisztába a kerdést:  azt akartad belelátni a hozzászólásomba amit leírtál ?  Hát nem, rohadtul nagyot tévedtél.
Nem származást, nem bőrszínt, nem vallást, nem politikai nézeteket, nem világszemléletet, etc, etc, etc. minősítettem, hanem MENTALITÁST !  (hangosan írtam, hogy mindenki jól értse).
A mentalitás kérdések meg függetlenek a fentiektől. Legalábbis nálam igen.

PS: (vegyük úgy, hogy ez egyfajta magán üzenetbeli kérdés). 
      Ha az én hozzászólásomtól ennyire elgurult a gyógyszered,
      mi lett volna a reakciód, ha lenyúltak volna mondjuk ... havonta csak 150e Ft bevételt tőled ? 
      És mi lett volna akkor, ha lenyúltak volna havonta kb. 1.5 milla bevételt, mint annó tőlem ???
      NEM kell válaszolni, végleg lazártnak tekintem az ügyet !

   


előzmény: handras #59

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:PS-128
#60 2019. Augusztus 24. - 09:22:49
0
Szerintem senki nem kérdőjelezte meg a másik szakmai múltját, tapasztalatát, tudását.
És azt, hogy "ki merre áll arccal" nem mi kezdtük el firtatni, hanem a nagy szakmai múlttal rendelkező kolléga tolta az arcunkba. Erre viszont mi nem vagyunk itt kíváncsiak. És szerintem ez nem függ össze senki szakmai múltjával.
előzmény: czegany #58

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:PS-128
#59 2019. Augusztus 24. - 05:22:44
+2
Én is megértem, valószínűleg igaza is van!
De még oly visszafogottan se Zsidózzon senki!
előzmény: czegany #58

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:PS-128
#58 2019. Augusztus 24. - 00:16:18
+1
Maximálisan megértem L.Pásztor, szerintem visszafogott megfogalmazását.
Egyértelműen leírta, hogy 2002-ben lemásolták a panelt és lenyúlták a gyártást (nem tudom van-e köze ehhez a későbbi NS szériához, de szerintem igen), mit nem lehet ezen érteni.
És ha ez tényleg megtörtént, akkor a tolvaj, vagy a büdös tolvaj enyhe kifejezés.
Egyébként minden embert és céget minősítenek a tettei, nem is kell ezt túlmagyarázni, a piac mindenkit "beáraz". Nekem nincsenek előítéleteim, de az önérzet nélküli önérzeteskedést nem igazán tudom hova tenni.
Senkit nem szeretnék megbántani, szerintem egy szakmai fórumon nem az a lényeg, ki "merre áll arccal", hanem az, hogy ténylegesen milyen szakmai tapasztalatai és szakmai múltja van.
Urak tiszteljük egymás tudásását, tapasztalatát!
előzmény: kero #56

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:PS-128
#57 2019. Augusztus 12. - 12:39:15
+1
Köszönöm kero!
Igen valóban pont erről van szó.
előzmény: kero #56

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:PS-128
#56 2019. Augusztus 12. - 12:28:55
+1
Annak a minősítése, aki lopott a "tolvaj", esetleg "büdös tolvaj". Mindenféle ...fajta nélkül.
Nekem is megütötte a szememet ez a  kijelentés, és nem igazán tetszett, hogy itt is előfordul.
Hogy kikre gondoltál nem tudom, de nem is akarom tudni. Ezt még el akartam mondani, bár te könnyen lezártad a témát.
előzmény: L. Pásztor #55

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:PS-128
#55 2019. Augusztus 12. - 12:08:49
+1
Jahhhh, igazad van, el is felejtettem.
Errefelé a lopás nem ütközik a jóizlésbe, mert max. csak hungarikum. De annak minösitése aki lopott, az már naaaagyon csúúúúnya dolog.  :)

És számomra ennek itt van vége.


előzmény: handras #54

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:PS-128
#54 2019. Augusztus 12. - 08:24:30
+1
Nem kellene ezen a fórumon (se) ilyen kijelentéseket tenni, mert ha esetleg a három pont helyére netán egy vallás  vagy  népcsoport elnevezése kerülne, az amellett, hogy sértő még BTK-ba is ütköző lenne, nem beszélve a jóizlésről.
előzmény: L. Pásztor #53

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!