Tűz- és behatolásjelzés > Központok és kiegészítőik

Eldes

(1/7) > >>

Wineman:
Nem ismerem mélységében az Ajaxot, de alapvetően ódzkodom a full vezetéknélküliséget hirdető rendszerektől.

Most a Satel-Inim-Trikdis termékeit vizsgálgatom, de az IOT hibáit kikerülendő olyan központot keresek, ami saját telefonra történő értesítésnél tud hanghívást is indítani, mert nem bízom a pusztán PUSH alapú értesítésben.előzmény: eXtra #32

eXtra:
Eldest már évek óta nem szerelek, de a régi ügyfeleimet azért nem rúgtam ki!   ;D

Az Eldest sajnos továbbra sem tudom jószívvel ajánlani, de ha Paradox helyére keresel stabil rádiós alternatívát, akkor az AJAX nem rossz választás... Az AJAX sem a szívem csücske, mert a faék egyszerűsége miatt komplexebb feladatokra alkalmatlan (ez viszont másnak lehet akár előny is), de amit tud, azt nagyon megbízhatóan tudja, ráadásul verhetetlen GUI-ja van, amit a felhasználók (IS) imádnak.  8)előzmény: Wineman #31

Wineman:
Kedves Kolléga!

Te nem azt mondtad, hogy nem szerelsz már Eldest? :) (Pusztán kíváncsiságból kérdezem, mert Paradox alternatívát keresek)előzmény: eXtra #30

eXtra:
Hátha valakinek jól jön... ;)

Ha pl. a Telekom fiókból törlik a telefonszámodat (pl. egyenleg vagy adategyeztetés lejár), de szeretnéd ismét távolról beregisztrálni a szolgáltatóhoz, hogy lásd és kezelhesd a kártya szolgáltatásait, akkor gondot okozhat az Eldesre SMS-ben érkező ellenőrző kód elolvasása.

Megoldás: az Eldes logjában HEX formátumban megtalálod az SMS-t, amit ezen a weboldalon átkonvertálhatsz megtekinthető formátumba.





eXtra:
Nálam a 384-en mindig a legújabb FW van és azokkal túl sok bajom nem is volt (egy megbolondult EWD3-tól eltekintve, amit kiküldtek a Litvánoknak, mert FW frissítés után is szar volt), de ezekből csak párat raktam fel, mert akkor kezdtem leállni az Eldessel, amikor piacra dobták. Ellenben az EPIR3-ból és ESIM364-ből jóval többet szereltem, de ezeket ügyesen kifuttatták és már nincs hozzájuk támogatás se. Ilyen gyártói hozzáállás után azon se lepődnék meg, ha néhány éven belül a 384 is ugyanerre a sorsra jutna!  :-* Lehet, hogy csak én vagyok ilyen konzervatív, de a rendszereimet nem pár évre telepítem, hanem hosszabb távra...  ::kalap::előzmény: vikken #28

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése