Tűz- és behatolásjelzés > Központok és kiegészítőik

INIM

<< < (2/2)

syn7h37ic:
20 éve tudja ezt a Tecnoalarm. És az is olasz ;D De tudja a zónánkénti ellenállást még ezen kívül még pár központ, hazai érában az ismertebbek: Texecom, Bentel... Csak mi le vagyunk ragadva a déjescé-fapadox dualizmusában, pedig ezeknél már minden jobb.... ;Delőzmény: eXtra #1

Lacy:
Ahogy én hallottam semmi csalódás nem érne :) előzmény: eXtra #3

eXtra:

--- Idézetet írta: Lacy - 2019. Május 17. - 21:12:19 ---olasz...  :'(   8)

--- Idézet vége ---

Nekem is ez volt az első gondolatom, de hátha végre kellemesen csalódnék a macskazabáló olaszokban...  ;Delőzmény: Lacy #2

Lacy:
olasz...  :'(   8)

eXtra:

--- Idézetet írta: vlezlee - 2018. December 06. - 11:19:33 ---Inim-el és Jablotron 100-al van valakinek tapasztalata?
--- Idézet vége ---

Pár napja a szegedi Masco megnyitóján beszélgettem a Riarexesekkel és ők a szabadon tesztelhető demó falukon már láttak egyszerre 5 bejelentkezett online felhasználót is, úgyhogy az Inim SmartLiving elvileg tudja a multitaskingos online elérést...  :)

Amin még ledöbbentem, hogy az Inimnek akár ZÓNÁNKÉNT is külön lehet programozni az ellenállásait (EOL, DEOL, ATZ)!  :o Ráadásul automatikusan képes megmérni és feltanulni minden zónát. A Sateltől már legalább másfél évtizede várom ezt a funkciót, de nekik csak részben sikerült megoldaniuk...  :=(

Első blikkre szimpatikus az Inim, de örülnék a tapasztalataitoknak, mielőtt rászánom az időt egy alaposabb ismerkedésre.  8)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése