Tűz- és behatolásjelzés > Központok és kiegészítőik

Satel Integra éjszakai élesítés

(1/2) > >>

eXtra:
Az Arm/Disarm Groupsnál mintha a Group 1-be kellett volna tenni mindkét partíciót, de arra már nem emlékszem hogy miért, mert azt hiszem nem volt rá logikus ok. :)  Az tény, hogy egy kezelővel más  megoldásod lesz, mint az enyém volt...előzmény: vg #7

vg:
Most, hogy elkezdtem tanulmányozni a megoldásodat, sajna látom, hogy nem lesz jó, hiszen 1 kezelőm van. Azaz miután természetesen a virtuális partíció élesíti a fő partíciót a kezelő csipogni fog!
Hmm. Akkor kezelő csipogót tiltom és logikai kapcsolattal külön csipogóval jelzem a késleltetési időt, ha csak az 1-es partíció éles a 2-es meg nem.előzmény: vg #6

vg:
Kezd körvonalazódni, hogy miért KELL a te megoldásodat használni:
Maradás állapot (akár késleltetés nélkül): 8-as exterior zónák ilyen élesítést követően kiiktatásra kerülnek, AZONBAN! 8-as típusú zóna teljes élesítéskor 1. jelzésre előjelzést, 2. jelzésre riasztást ad. Továbbá a kijárati késleltetési időt végigsípolja, csak a bejáratit törli el.
Group bypass-ra állított zónák kiiktatódnak élesítést követően, ha egy hozzátartozó 64-79-es zónatípus megsértésre kerül, de természetesen ez a késleltetési időket nem befolyásolja.

Home/away funkció működik, azonban 3-as Interior delayed zóna működése ilyenkor még nem tiszta, késleltetési idők ilyenkor is maradnak...

Ergo ezek bármelyikének alkalmazása esetén is KELL hardveres kiegészítés a feladatom megoldásához.
Természetesen kezelőről tiltható (kompletten) a ki/belépési hang jelzése.előzmény: eXtra #4

vg:
A leírásban már megtaláltam azon zónatípust, mellyel kiválasztva az élesítés kiiktatással menüpontot otthonléti módban kéne bekapcsoljon, csak épp nem műxik, mint ahogy a home/away sem akarja az igazat, úgyhogy egyenlőre a Te "elektromechanikus" ;D verziód csak a működőképes, de a magam részéről nem szeretném ennyiben hagyni..........
Így aztán továbbra is várok 5leteket, vagy marad a kisérletezés és a forgalmazó nyaggatása.
Azé' köszi.előzmény: eXtra #4

eXtra:

--- Idézetet írta: vg - 2012. Május 22. - 06:58:50 ---Köszi, de ugye ez nem komoly, hogy egy Stay módhoz nem elégséges csak programozni?
Lehet ünneprontó vagyok, de ezt a feladatot a központok túlnyomó többségénél PC mögül lehet megoldani 8) (szerintem ennél is van rá mód).
--- Idézet vége ---
Nyilván nem azt a két drótot volt kemény meló bekötni...  ;D


--- Idézetet írta: vg - 2012. Május 22. - 06:58:50 ---, de azért én még titkon reménykedem valami B tervben hiszen a felhasználói menüben ott a maradás állapot késleltetés nélkül.........Ezt vajon hogyan lehet beállítani?

Másnak egyéb ötlete?
--- Idézet vége ---
Pár éve én sem azért álltam neki ezzel bohóckodni, mert rohadtul unatkoztam, hanem mert az istenért sem akart úgy működni, ahogy én és az ügyfél szerettük volna!  8)

Remélem azóta javítottak valamit a felhasználói menün és találsz más megoldást, de akkor nekem egyszerűen sehogy se ment, pedig szerintem mindent kipróbáltam... előzmény: vg #3

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése