Tűz- és behatolásjelzés > Központok és kiegészítőik

Milyen berendezés ez?

(1/16) > >>

mormogipapa:
Mondjuk ki nyíltan egy rakás sz............ a kijelzője, 1 rendszerünk van bőven elég ez belőle.  :D előzmény: syn7h37ic #76

Lacy:
Aha köszi
Nem én görcsölnék vele (remélem)  ;D én már nem hosszabbítottam meg a tűzriasztós szerelői papíromat.
Egy egy van évente ahol kéne de akkor vannak a kollégák, akik ... :)
előzmény: syn7h37ic #76

syn7h37ic:
Programoztam is ilyent. Nem zártam a szívembe. Nem túl jó az érintőképernyője, és nehézkes a bővítés is.
Egyébként egy regisztrációval a Cooper oldalán elérhető a szoftvere, és ha jól rémlik a Trióda oldalán szintúgy fenn van. Elég faék központ, nem vészes a PC-ről a programozása egyébként. Egyszerű RS kábel kell, aminek az Rx-TX keresztbe vn kötve. Pont, mint a Bentel eszközöknek.  Auto címzéses, az érzékelőket sorban a hurkon címzi, ha jól rémlik, minden eszköz izolátoros ,ennek alapján tud sorrendet a központ. Lehet egyesével is kivilágíttatni a ledjeit, hasznos, ha átvett rendszert kell újra átnézni. Három fő kódszint  van hozzá, ebből kettőt szoktak a telepítő orrára kötni, a harmadik szint, amivel teljes törlés is megvalósítható, azt már nem mindenhol írják. előzmény: Lacy #71

Lacy:
na ja :) köszi
majd hívom ha kell... előzmény: bcslaci #72

bcslaci:
Feltöltöttem amim van hozzá, már csak egy adminnak kell engedélyezze.előzmény: Lacy #71

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése