Szerző Téma: iParadox nem válaszol  (Megtekintve 14063 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re: iParadox nem válaszol
#6 2018. Augusztus 12. - 16:00:51
0
Ettől függetlenül riogatnak azzal, hogy előbb-utóbb megszűnik ez a szolgáltatás és már csak az Insite Gold marad, ahhoz viszont a jelenlegi IP150-t fel kell upgrade-lni 4-es firmware fölé.
Az utóbbi napokban az enyém is sokat szórakozott, hogy távolról nem értem el.
előzmény: kovaccsaba #1


Javítsatok ki, ha valamit rosszul értek (már nem paradoxozok), de a régi fw-es iparadox nem önállóan működik? Úgy, hogy semmi köze a paradox szerveréhez, hanem lanról kiforwardolod az IP150 szükséges portjait a netre, aztán önállóan működik a távoli elérés. Ha jól értem és így van, akkor ha időnként nem tudjátok elérni a régi fw-es  IP150-et, akkor az nagy valószínűséggel az IP150 hibája, nem?
előzmény: Szilco #3

Nem elérhető kovaccsaba

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: iParadox nem válaszol
#5 2018. Augusztus 12. - 15:06:00
0
Oppps!  Mégse megy a Paradox site, megcsináltam a Dyn. DNS-el.
előzmény: kovaccsaba #4

Nem elérhető kovaccsaba

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: iParadox nem válaszol
#4 2018. Augusztus 12. - 14:49:34
0
Igen én is a Dyn DNS-emmel próbálkoztam, elsőre nem jött össze.
Most már működik!  Kösz a válaszokat.
előzmény: Szilco #3

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re: iParadox nem válaszol
#3 2018. Augusztus 12. - 09:42:17
0
Most már megy.
Ettől függetlenül riogatnak azzal, hogy előbb-utóbb megszűnik ez a szolgáltatás és már csak az Insite Gold marad, ahhoz viszont a jelenlegi IP150-t fel kell upgrade-lni 4-es firmware fölé.
Az utóbbi napokban az enyém is sokat szórakozott, hogy távolról nem értem el.
Nekem sajnos nem tetszik az Insite Gold felülete, ezért én nem szándékozom áttérni rá. Tudom, hogy sokkal többet tud, de nekem tökéletesen jó az iParadox.
Ezért mivel nekem van DynDns szolgáltatásom, átirányítottam arra, így most tökéletesen működik.  ;D
előzmény: kovaccsaba #1

Nem elérhető RLB

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 131
Re: iParadox nem válaszol
#2 2018. Augusztus 11. - 19:20:13
0
Szerverhiba. Javítás alatt...

Nem elérhető kovaccsaba

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
iParadox nem válaszol
#1 2018. Augusztus 11. - 17:26:51
0
Kedves Fórumtársak!
Mit lehet tudni arról, hogy az iParadox (iPhone alkalmazás) nem csatlakozik a ParadoxMyHome/site_id DNS szolgáltatásán keresztül? Oka: maga a PardoxMyHome site (https://www.paradoxmyhome.com/) sem érhető el - Service Unavailable  (503-as hiba).
Néhány napja jelentkezett a probléma, ami kínos, mert igen gyakori a távoli használat (Arm/Disarm/PGM vezérlés).
Kapcsolatban lehet ez az új PMH szerver koncepcióval? Vagy ez csak egy szolgáltatáskiesés? Mondjuk ahhoz elég hosszú idő!  Local hálózati iParadox és web elérés működik.
IP-150 modult használok fw: 1.26.1
Köszönöm a válaszokat.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!