Szerző Téma: Satel Integra + ETHM-1  (Megtekintve 36466 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#73 2016. Június 18. - 04:20:42
0
Vagyishogy nem hasznalhatja, hanem arra frissul, ha az automatikus frissites engedelyezett. :P
előzmény: eXtra #72

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#72 2016. Június 17. - 22:00:26
0
Korábban ez az app volt a Mobile KPD-2, ezért akinél az már telepítve volt, májustól használhatja az új INTEGRA CONTROLt is. Amúgy kiadták a VERSA CONTROL és MICRA CONTROL+ alkalmazásokat is, hogy teljes legyen a káosz boldogság... ;)
előzmény: TriplaB #70

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#71 2016. Június 17. - 20:36:04
0
Nos en nap mint nap hasznalom es nem nagyon eszlelek tobbletet a Pro verziohoz kepest, szerintem csak a felszin (skin) valtozott, nomeg az ingyenesseg.
Ugyan van egy ertesitesek menu rajta, de azt meg nem tudtam mukodesre birni leras hijan.
 8)
előzmény: TriplaB #70

Nem elérhető TriplaB

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 12
Re:Satel Integra + ETHM-1
#70 2016. Június 17. - 13:43:45
+1
Üdv mindenkinek!

A Satel csinált egy új (leglábbis ma értesültem róla) okostelefonos alkalmazást az Integra Control-t. Most telepítettem fel, nekem a Lenovo A536-os Androidos telefonomon tök jól működik. Fent volt a KPD-2 Pro+ is, és mindent be tudott importálni a KPD-ből. A makrók is működnek.

Külön menü van a Partíciókra, Zónákra, Kimenetekre, Figyelmeztetésekre és az Eseményekre. Így könnyebb bármit megkeresni és az eseménynaplót is gyorsabb megnézni. A kimeneteknél lehet kapcsolgatni is, a partícióknál is lehet élesíteni és hatástalanítani, a zónákat lehet tiltani.

Egyelőre ennyit próbáltam ki.

És legalább ingyenes :D

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#69 2015. November 23. - 07:15:23
+2
Szóval a hétvégét rászántam, és most reggel elkészült. Nem fogok hálát rebegni a Satel-nak, hogy erről nincs leírás.

Ha nincs otthon az Android-os tablet-em, akkor sosem jöttem volna rá csak almás készülékkel....

A lényeg:
1. DloadX: másik két lap-toppal is próbáltunk csatlakozni. Első nem ismerte fel az ETHM modult, pedig 14-es verziós szoft volt rajta. Második csatlakozott, de pont ugyanaz volt a helyzet, mint az enyémnél. Vissza a sajáthoz. Csatlakozás, szokás szerint nem jön elő a gombsor. Végig nyomkodás a hardver elemeken, és láss csodát 1x csak ott volt a gombsor (read/write). Ne kérdezzük mitől!!!
2. Rátöltöttem az ETHM-re a Macro-t. Próba: semmi változás, nincsenek macro gombok......
3. Na ekkor jött az Android tablet mentő ötletnek. Pro változat megvásárol (pedig azon semmi szükségem rá), beállítások és láss csodát, ott van egy macro fül. Rákattint és tallóz a file-ok között. Na innen sima ügy, menettem a file-t rátöltöttem, engedélyeztem, megy.Vagyis nem megy, de megjelenik a gombsor, és csinál valamit, ami nem pont az amit beállítottam. Újabb mentés, rátöltés és megy. Androidon. (Minden Macro modósításnál, csak a 2. mentésnél volt jó a mentett file. Nem tudom hogy ez lap-top függő vagy DloadX szar, hiszen csak ezzel a géppel próbáltam)
4. Jöjjön az Iphone. Hogy a túróba töltök rá szoftvert??? Idrive telepít a készülékre, elment Windows-ban, megjelenik a telefon Idrive-on a macro, de ezt hogyan teszem be a szoft alá? KPD2Pro nyomogat, Settings-ben Icloud upload/download gombot találok. Kipróbálom. Zsákutca.
Na akkor nézzük az okosokat, valaki már biztosan csinált ilyet. Satel: szoftver leírás? Natúr leírások közt? Semmi.
Google? Semmi. Youtube? IGEN!!



Tehát itunes futtat, csatlakozik Satel alá másol, ott macroknál kiválaszt, engedélyez.

CSAKHOGY! Én sose tudtam az iTunes-al csatlakozni a telefonomhoz, mert mindig kiírta:
"Az iTunes, nem tudja olvasni a "...." iPhone tartalmát"- és az almás cuccok több mint 10%-a ilyen!


Úgyhogy először ezt kellett megoldjam így:

http://iphoneclub.hu/cikk/egy-nagyon-bosszanto-itunes-hiba-es-a-megoldasa

És valóban. Így már kezeli az iTunes és rá lehet tenni vele a macro-s file-t.



Megjegyzés: baromira lényegtelen a read/write gomb a DloadX-ben, nem kell az ETHM-re tölteni a progit :)

Ennyi.
előzmény: vg #68

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#68 2015. November 13. - 18:38:14
0
Na szóval frissítettem az ETHM-1-et. Ennek oka az volt, hogy az Integra 256 Plus-on szerettem volna, hogy az e-mail küldés funkció és a KPD-2Pro Macro billentyűi működjenek. Jelzem a legújabb szoftverrel sem tudja az ETHM-1. Csere ETHM-1 Plus-ra és az e-mail küldés elindult.
A Macro gombokkal továbbra is meg vagyok fogva, mert iOS-re kéne tenni, és ott a bemásolom adott mappába nem működik.
Az ETHM-1-Plus gépkönyvében látok egy olyan screen-shot-ot, ahol van read és write funkció, viszont ilyen az én szoftveremben nem jelenik meg miközben 1.13-as verziójú dloadx-et futtatok.
Ezzel most megakadtam...
 :o
előzmény: eXtra #62

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#67 2015. November 06. - 19:05:03
0
Androiddal nem próbáltam a pro verziót.


előzmény: TriplaB #66

Nem elérhető TriplaB

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 12
Re:Satel Integra + ETHM-1
#66 2015. November 05. - 11:31:25
0
Üdv![/size]

Érdeklődnék, hogy a MobileKPD-2 Pro milyen androidos telefonon működik?
Nekem Lenovo A536 van és azt írja, hogy nem kompatibilis, a sima MobileKPD-2 működik a telefonomon.
Próbáltam már a családban lévő 2 fajta Sony Ericsson, Huawei telefonnal, de azokra is azt írja, hogy nem kompatibilis.

Előre is köszönöm a segítséget

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#65 2015. November 04. - 15:58:47
0
Thx.
előzmény: eXtra #64

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#64 2015. November 02. - 22:02:48
0
Rádugod a -központ programozásához is használt- soros kábelt az ETHM modulra, aztán elindítod az ethm flash programot és követed az utasításokat. Masco oldalán van régi 1.02 fw, de nyugi, nem lesz rá szükség... :)
előzmény: vg #63

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!