Tűz- és behatolásjelzés > Érzékelők

Milyen érzékelőt?

(1/17) > >>

Wineman:
Én se szoktam konkrét típust írni :) De a számoláshoz kell tudni, hogy sima PIR/quad/MW+PIR.előzmény: kero #82

kero:
"Az érvek alapján DT-t ajánlottam ki"
Ezen mindig csodálkozom egy picit. Én sosem írok ajánlatban konkrét érzékelő típust, csak az adott helynek megfelelő technológiát (PIR, PIR+MW, stb.) de azt is csak azért, hogy érthető legyen az árkülönbség. Eddig még mindenkinek megfelelt így.
És mivel a szóbanforgó érzékelők között van vagy összesen 300 Ft különbség az árajánlat szempontjából annyira mindegy lenne...
Egyébként én is mindenképpen a DT-re szavazok. Nekem nagyon mostoha körülmények között is bevált.előzmény: Wineman #81

Wineman:
Az érvek alapján DT-t ajánlottam ki, remélem én sem csalódom benne. Köszönöm a segítséget!

padisah:
eddig minden ügyfelemnek garázsba Dt-t szereltem. Nem kaptam még visszajelzést vakriasztásról. Gázkonvektorral szemben pedig DT2 volt, azzal sem jeleztek problémát.
előzmény: Wineman #73

RLB:
Szia !
Paradox párti vagyok , de a garázsba 2 DT- tettem szembe egymással . A DG75 nekem melegben nagyon letompult,az új verzió pedig túl érzékeny lett.előzmény: Wineman #73

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése