Szerző Téma: CCTV teszter  (Megtekintve 8233 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:CCTV teszter
#14 2018. Április 24. - 22:36:46
0
Szia!

Köszi a választ. Ami problemám, hogy a HIK és a DS nevű applikációt nem találom a play áruházban. Látom némelyik taszteren gyárilag rajta van. Nem is tudom merre keressem.
előzmény: Janó #10

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:CCTV teszter
#13 2018. Április 24. - 22:27:44
0
Természetesen átfuttattam víruskeresőn a letöltött állományokat. Bár nem jelzett semmit de nem tudom, hogy egyáltalán milyen mélységig vizsgálta.....
előzmény: eXtra #11

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:CCTV teszter
#12 2018. Április 23. - 18:09:29
0
Köszi!
előzmény: Janó #10

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:CCTV teszter
#11 2018. Április 23. - 16:59:50
0
Mielőtt ismeretlen forrásból telepítesz appokat, érdemes lecsekkolni, hogy nem-e vírusos! ;)

Illetve egy másik hasznos lehetőség, hogy a play áruházban telefonra telepített alkalmazásokat lementjük. Ez az app akkor is nagyon jól jön, ha valamelyik frissítésbe hiba csúszik, mert az automatikus mentésekből vissza lehet tenni a korábbi verzió(ka)t. Emellett több más hasznos funkciója is van (pl. névjegyzék és sms-ek mentése)...  8)
előzmény: Janó #10

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:CCTV teszter
#10 2018. Április 23. - 11:44:46
0
A play áruházban kikeresed, hogy mit szeretnél és a címsor utolsó része tartalmazza az app nevét mint pl.
   
AirControl Mobile Lite.........com.ispsoft.aircontrolmobile ezt megguglizod és jó esetben megtalálja a honlapot ahol az APK file-t le lehet tölteni. Ezt felmásolod a teszter sd kártyájára és onnan telepíted.
Nevesebb appoknak van saját honlapjuk de vannak app gyűjtemények is.
előzmény: handras #8

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:CCTV teszter
#9 2018. Április 22. - 20:47:01
0
Szia!
A megoldás engem is érdekelne, valamint az, hogy mediaplayer alkalmazásban, ha a HDMI bemenetet használod, nálad is késik kicsit-? Nálam teljesen macerás az egérhasználat ez miatt.
előzmény: Janó #7

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:CCTV teszter
#8 2018. Április 22. - 07:08:14
0
Mi volt a megoldás?
előzmény: Janó #7

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:CCTV teszter
#7 2018. Április 21. - 20:46:27
0
Nekem már megoldódott a telepítési problémám. Minden applikáció amit szerettem volna már rajta van.

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Re:CCTV teszter
#6 2018. Április 21. - 09:19:55
0
Én is kipróbáltam egy ilyen készüléket, mindenféle digitális és ip kamera képét tudtam vele nézni, tud komoly kábelhibát keresni, ezekhez nem volt szükség aplikációkra

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:CCTV teszter
#5 2018. Április 12. - 17:30:12
0
Azt írja, hogy nincs eszköz amire települhetne.....azaz csak a telefonom, de azon már rajta van.
Majd beszélek a forgalmazóval, de ma nem tudtam elérni az illetékest.

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Re:CCTV teszter
#4 2018. Április 12. - 17:06:03
0
A Google Play-be bejelentkezve a saját eszközök alatt sem látszanak ezek a teszterek. Applikációt nem fogsz tudni rárakni onnan. A gyártó tud külön telepíthető állományt készíteni és küldeni, de ahhoz jelentős tételt kell venni belőle.   
előzmény: Janó #3

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:CCTV teszter
#3 2018. Április 12. - 15:51:20
0
Hali,

Beújítottam egy multifunkciós IP tesztműszert....most ismerkedem vele.

https://www.cctvcamerapros.com/HD-CCTV-IP-Camera-Test-Monitor-p/mon-7hd.htm

Van valakinek tapasztalata ilyennel? Úgy tudom, hogy androidos, de nem enged telepíteni a play áruházból semmit, pedig kellene még rá 1-2 jó app.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:CCTV teszter
#2 2016. Május 04. - 18:53:14
0
Pár hete láttam ebből a Szatellitnél egy tesztpéldányt, úgyhogy hamarosan nálunk is megvásárolható lesz! ;)

Én az összes rendszeremet full HD-s telefonnal állítom be és tök fölöslegesnek tartom a mindenféle csilivili kijelzős CCTV tesztereket, de ez határozottan szimpatikus kis cucc. Arra érdemes odafigyelni, hogy a kici kínai nagyon különböző méretű aksikkal gyártja...

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
CCTV teszter
#1 2016. Május 04. - 09:27:16
0

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!