Szerző Téma: Amatőr kérdezne Paradox témában  (Megtekintve 12894 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:Amatőr kérdezne Paradox témában
#33 2015. Február 20. - 21:15:04
0
Sziasztok. Nem tudom jó helyre írok e. van egy YM-180S síkmágnes, a reed reléjét szerintetek  fel lehet használni a riasztóhoz mint nyitás érzékelő? A riasztó Paradox SP5500, köszi


Nem elérhető pallaci

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:Amatőr kérdezne Paradox témában
#32 2015. Február 20. - 18:06:13
0
Köszönöm az információt !
Igen minden kép SP6000 központhoz kellene, csupán annyi az igény,hogy riasztás esetén egyetlen telefonszámra, 1 sms küldés,vagy a mobilra csengetés, és már a szomszéd körbejárja a házat. !
Valamint azt jelezze,hogy a sím-ről lefogy a pénz.

Még azt szeretném megkérdezni,hogy a ( MobilArm-4 vagy a PCS250 közül) van-e arra lehetőség hogy távolról sms,vagy hívással kikapcsoljam a riasztót ?, pl egymás után több téves riasztás -ablak nyitva felejtés miatt-



Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
Re:Amatőr kérdezne Paradox témában
#31 2015. Február 19. - 21:27:51
0
Kérdés, hogy mit szeretnél? A PCS250 zóna szinten tudja szelektíven a riasztásokat, hibákat, akár kódok szerint a nyitás/zárást továbbítani. Több telefonszámra akár. Az üzenetben megjelenik a zóna neve. Tudod mi riaszt...Távvezérelheted a riasztót SMS-el.
Mondjuk ha már SP6000est használnál akkor lehet, hogy nem vagy igénytelen! Ha PCS250 használsz akkor magasabb SMS költséggel tudod meg pontosan mi riaszt éppen! Ha több zóna riaszt mind el küldi! Tapasztalatom szerint 3zóna felett ez már több SMS-t jelent. De legalább tudod mi történik pontosan..

Ha csak egy egyszerűen azt várod hogy riaszt valami, akkor bármi jó lehet. (ami stabilan működik és pl. szól ha lekettyen a kártyán a mani :) )

előzmény: pallaci #29

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Amatőr kérdezne Paradox témában
#30 2015. Február 18. - 21:29:49
0
Barmihez jo, ha PGM-mel huzatod foldre, mert foldre huzva indul.
Itt tobbet talalsz rola: www.seasoft.hu

Nem szivesen reklamoznek itt sajat termekeket, de ha holnap felhivsz, reszletesen elmondom.

Nem elérhető pallaci

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:Amatőr kérdezne Paradox témában
#29 2015. Február 18. - 20:33:30
0

Üdvözlöm az Urakat !

Szeretném megkérdezni, hogy van-e valakinek tapasztalata,információja az alábbi modulról.?
Paradox Sp6000 központhoz mennyire felelne meg, vagy vásároljam-e inkább a PCS250-es modult ?

http://www.r-a--t-bolt.info/vv4853.mobilarm-4-gsm-modul.reszletes.html
http://www.r-a--t-bolt.info/pictures/d/mobilarm-4-short.pdf

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Amatőr kérdezne Paradox témában
#28 2014. Október 15. - 23:17:31
0
Szirénát, doboznyitást igen, de 99%-ban paradoxot használok ott nincs kezelő szabotázs.

DSC hibán azt értem, hogy ha egy zónát DEOL-al használsz, akkor csak 1 PGM és egy plusz zónabemenet felhasználásával lehet megszólaltatni a szirénát, különben csak hibajelzést ad a kezelőn.
előzmény: padisah #27

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Amatőr kérdezne Paradox témában
#27 2014. Október 15. - 19:23:55
0
A sziréna, kezelő, doboznyitás szabotázsát sem szoktad külön zónára kötni?

Milyen DSC hibára gondolsz?


előzmény: vlezlee #26

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Amatőr kérdezne Paradox témában
#26 2014. Október 14. - 21:52:17
0
Mióta van DEOL azóta nem használunk külön szabotázszónát (kivéve DSC az ismert hibája miatt), ráadásul ahogy előttem is írták DEOL esetén minden zónának külön van szabotázsa :)
előzmény: mcimy #24

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Amatőr kérdezne Paradox témában
#25 2014. Október 10. - 18:39:09
0
Elég rég nem szerelek ilyen központot, illetve ultra sose volt a kezeim közt...

Jól tudod, az egyszerűbb rendszereken külön szabotázs zóna van, de a paradox tudja azt, hogy két ellenállás értékéből figyeli külön-külön a zónák szakadását vagy zárlatát. Ez azért előnyös, mert nagyobb rendszernél is hamar megmondható hol keletkezett a hiba.

Emlékeim szerint az esprit központoknál az adott zóna fény gyorsan villog szabotázs esetén, de lehet, hogy az ultra kivétel.

Az se lehetetlen, hogy az  ultra programjába belekerült, hogy szabotázs hibát a telepítői kóddal kell törölni.

Minden esetre én kinyitánám újra a, szirénát és/vagy a központot, és megnézném ezek generálnak-e ismételt jelzést a kezelőn, mert lehet, hogy a szabotázs kapcsolók hibásodtak meg.
előzmény: mcimy #24

Nem elérhető mcimy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Amatőr kérdezne Paradox témában
#24 2014. Október 10. - 16:32:47
0
Szia!

Koszi a valaszt! En ugy tudom/tudtam hogy a tampert is egy zonara (pl az utolso) szoktuk kotni. Itt is csak a negy zonabemenet van hasznalva. Nem emlekszem hogy lenne kulonallo tamper bemenete a kozpontnak. Ezt azert irom csak (nem megserteni akarlak vagy okosnak tunni) de alapban a kezelon nincs aktiv zonariasztas allapotom. Ezert is nem ertem hogy miert nem tudom torolni. Azonban az igaz hogy elesiteni sem lehet a kozpontot.

Talan igy tobbet tudtam segiteni az allapotleirashoz hacsak nem ertettem felre valamit.

Koszonom! Udv!
Imre
előzmény: handras #23

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!