Szerző Téma: Amatőr kérdezne Paradox témában  (Megtekintve 12999 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Frank

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:Amatőr kérdezne Paradox témában
#3 2014. Augusztus 14. - 20:00:06
0
Köszönöm a válaszodat. Ó, nagy még az én tudatlanságom  :'( . Ez a tápiószecsői cég azért tetszett, mert ingyen telepítenek mindent, de mint kiderült, az egyedi kínjaimra "nincs idejük". Úgy voltam vele, ha már megspórolok 50 ezer forintot a 3 év elkötelezettségért, akkor valami jobb rendszert kérek, de annyi munkájuk van, hogy nem kell az én pénzem, ami persze nem sok, mint bérből élő alkalmazottnak.
Így aztán gondoltam megpróbálok olcsón kitalálni valamit erre a 2-3 hónapra, hogy legalább jelzést kapjak arról, ha az ajtókat feltörik.  Az említett trioda oldalon a következőket látom: SP1738, SP1738EX, E65, DGP-NE96. Na, ezekből kellene okosan kiválasztani a legjobbat, ha már 2000+tréfa árban van mindegyik.

előzmény: vg #2

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Amatőr kérdezne Paradox témában
#2 2014. Augusztus 14. - 19:20:53
0
1. meg
2. lineelectronic? Hát jó helyen kezdted..... :o

Biztosan ennyit akartál megtudni?
előzmény: Frank #1

Nem elérhető Frank

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Amatőr kérdezne Paradox témában
#1 2014. Augusztus 14. - 18:03:21
0
Tisztelt uraim! Elnézést kérek, hogy felhasználóként tippeket kérek, tudom hogy sok szakmabelinek nem tetszik az ilyesmi. Szóval a trioda.hu oldalán vannak outlet paradox termékek. Jelenleg egy vasútállomáson lakunk és 4 ajtót szeretnék nyitásérzékelővel felszerelni, de mivel néhány hónap múlva ki kell költözni, ezért nem akarok itt 100 ezret riasztóra költeni. Vagyis olcsó megoldást keresek erre a dologra. Egyébként volt itt a lineelectronic.hu munkatársa az ügyben, de ők csak egyfajta "egyenszettet" hajlandók telepíteni 3 év hűségvállalás mellett és a variálásom nem nyerte el a tetszésüket. Szóval a lényeg: ilyen egyszerű feladatra megfelel-e a trioda.hu említett oldalán található kifutó modellek közül valamelyik? Ha megtiszteltek a válaszaitokkal, azt nagyon megköszönöm.

Ferenc

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!