Szavazás

2012. január 1-től kamarai tag leszel?

Igen
4 (17.4%)
Nem
19 (82.6%)

Összes szavazó: 23

Szerző Téma: 2012. január 1. után kamarai tag leszel?  (Megtekintve 10433 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
0
Csak hogy legyen hozzászólás is.
Ez a kamara leginkább nem az érdekvédelemről szól.
Sőt egyik sem. Sőt ami kötelező az végképp  nem arról szólt eddig sem ezután sem.
Most, hogy már nem kötelező, így várható, hogy elmozduljon a kamara tevékenysége abba az irányba, ahol eddig illett volna lennie.
+Igazából inkább az élőerős sok sok egyéni biztonsági őrnek fontosabb mint a technikával foglalkozóknak.
Talán nekik, mármint az élőerősöknek, eddig is adtak némi érdekvédelmet, na de azt is leginkább a saját kamarai tagú nagy őrző védő cégek ellen tehát nagyon nagy szankciók eddig se voltak, csak nem zár ki a kamara egy olyan céget, aki a legeslegtöbbet fizeti tagdíjban?
Azt is meg kell nézni, kik voltak  vannak a vezetőségben, és látható, hogy ez egy olyan hely ahová el lehetett "menekülni" a jól fizető állami alkalmazotti állások megszűnése után vagy a korai nyugdíj után. Ami akkor persze még legális volt.
Én biztos nem fogok - egyelőre - belépni, ahhoz látni kéne a változásokat pozitív irányban hogy megfontoljam.

Nem elérhető Szabolcsr2d4

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 147
+1
Sziasztok!
Látom senki nem akaródzik hozzászólni a témához,főleg a kamara szempontjából negatívan.
Nekem eddig a kollégák és a fórumok többet tudtak segíteni mint a kamara.Ingyen.
Az is igaz, hogy nem is kerestem hogy miben tudnának segíteni.
A befizetett összeget számomra hasznosabb dolgokra is elkölthetem, bár tudom hogy nem nagy összeg éves szinten, de sok kicsi sokra megy.
Én személy szerint nem fogok tag maradni.
Üdv,Szabolcs

előzmény: handras #2

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
0
Ugyanannyiért mint eddig?


előzmény: eXtra #1

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
2012. január 1. után kamarai tag leszel?
#1 2011. November 03. - 14:29:19
0
Idézet
2011. DECEMBER 31-ig NYILATKOZZON!
A Vagyonvédelmi Kamara tagjai általános szakmai érdekvédelmét látja el.

Ingyenes és kedvezményes szolgáltatásokat nyújt: jogsegély-szolgálatot, baleset biztosítást, képzéseket, takarékos vásárlást, üdülést és családi programokat.

 
A Kamara jövőre önkéntes tagsággal működik tovább.

December 31-ig nyilatkozzon!
Ne maradjon egyedül!
Lájkolja a kamarát!

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!