Szerző Téma: Satel Perfecta kommunikációs csatlakozó lábkiosztása  (Megtekintve 4447 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető karcsi22

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
hát ez kedves, akkor megoldom majd. jó kis, segítőkész fórum :) további szép napot kívánok azért mindenkinek.

előzmény: eXtra #6

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Ha a 3 tüskére nem tudsz rádugni egy soros TTL kábelt, akkor ne állj neki programozni! Ez olyan, mintha egy biciklis arra kérne, hogy mutasd meg neki az autó beindítását, mert a vezetés már egyedül is menni fog neki...  :P
előzmény: karcsi22 #5

Nem elérhető karcsi22

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
szia!

nem vagyok riasztós, így mivel ez megvan már, nem vennék közel 10e ft-ért egy gyári kábelt.

ha segítesz nekem, hogy hogyan lehet kimérni/kilogikázni, azt megköszönöm, akkor onnan már megoldom.

köszi

Karesz
előzmény: eXtra #37

Nem elérhető karcsi22

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
köszönöm, ez megvan nekem is, de a kérdésemre nincs meg benne a válasz, legalábbis én nem találom
előzmény: vg #36

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Szia,

Fogsz egy műszert és kiméred!  ;) Ha megvan a GND, akkor a másik kettő lesz az Rx és a Tx...  ;D Innét már egyszerűen kilogikázhatod, vagy ha mégsem, akkor a gyári kábel is jó választás!  8)
előzmény: karcsi22 #35

Nem elérhető karcsi22

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
sziasztok!

 

van egy satel perfecta riasztóm. tudja valaki, hogy a panelen, a kommunikációs csatlakozón, mi a láb kiosztás?

 

köszönöm

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!