Szerző Téma: Retro biztonságtechnikai eszközök  (Megtekintve 1508 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Retro biztonságtechnikai eszközök
#5 2019. Január 03. - 08:55:53
0
Az óbudain is terveznek egy biztech kiállítást. Kontaktot tudok adni.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Retro biztonságtechnikai eszközök
#4 2018. December 24. - 09:01:45
+1
Szia,

Nálam év elején lesz raktártakarítás, amikor a helyfoglaló múzeális/veterán cuccok kihajigálását is beütemeztem, de majd teszek fel listát, hogy mik vannak... ;D
előzmény: nagymikki #1

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Retro biztonságtechnikai eszközök
#3 2018. December 23. - 22:40:23
+1
Elkéstél ... szétbontottam a demó falat, és összel dobtam ki, pontosabban vittem az elektronikai hulladék lerakóba vagy  50 kiló régi, saját fejlesztésü és gyártmányú cuccokat. Telefonos 2 vonalas vevök, vevökártyák ISA buszra PC-be, az elsö PS128 sziréna verziók, telefonvonali és GSM kommunikàtorok, 3 zónás kisközpont, DSC buszra logger PC5xx és PC1500-re, Paradox buszra logger, GSM-es segélyhivók es GPS-es autóriasztók, meg a fene tudja mèg miminden.

A padlástérben még maradt 2-3 nagyméretü papirdoboz tele valamikkel, talán ipari cuccok, talán vagyonvédelmi maradék is van. Ha érdekel megnézem januárban, de nem ingyen. Alsó hangon 1 üveg Bock Ermitage .... :)

előzmény: nagymikki #1

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Retro biztonságtechnikai eszközök
#2 2018. December 23. - 17:04:18
+1
Vagyonvill gyártmányú infra kell-e? Egyet tudok adni, a másikat a haveromnak/kollegámnak/mentoromnak ígértem oda.

Nem elérhető nagymikki

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Retro biztonságtechnikai eszközök
#1 2018. December 23. - 09:02:42
+1
Sziasztok!

Keresek megvételre retronak számító biztonságtechnikai eszközöket gyűjteményembe. Sziréna központ érzékelő, stb.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!