Szerző Téma: Satel Integra + ETHM-1  (Megtekintve 36465 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TCsaba

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 79
Re:Satel Integra + ETHM-1
#3 2011. Július 06. - 13:13:46
0
Szerintem is tökéletes választás.
 
Már többször is írtad itt a fórumon Extra, hogy az Integrának vannak virtuális kimenetei. Hétvégén kipróbáltam ezt-azt ezzel kapcsolatban. A lehetőségek határtalanok.  :D  Még jobban megkedveltem az Integrát.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#2 2011. Július 05. - 21:48:32
0
Segítsetek!
Integra 128-at fogok telepíteni magamnak az épülő lakásban, de egyben rábíznám a gépészeti vezérléseket, többek között nyomógombokkal kacsolnám a villanyt.
Azonban: zónát beállítom NO-nak, PGMx-et adott zóna vezérli BI módon és a vezérlés működik is, azonban minden egyes kapcsoláskor a kezelő gyönyörűen sípol. Első olvasatra nem találom, hogyan tudnám mindezt csendben elintézni.

Tökéletes választás!  ::tapsol::
 Milyen zóna típust és opciókat használsz?

Más: DloadX program fut RS porton, GuardX fut web böngészővel és telefonos böngészővel, de GuardX és DloadX nem fut ETHM-1-en keresztül. DloadX csatlakozáskor azt írja:
- connected to server
- connected
- panel not ready, disconnected.

Megoldás?
Köszi

Dloadx programban az alábbiak legyenek kipipálva!

Data > Options
- Modem ISDN/GSM/ETHM
- External modem
- Answering - modem

Data > System and hardware structure > Hardware fülön ETHM-1
"Dload X" rész:
- Dloadx -> ETHM-1 connection
"Guard X /Java" rész:
- Guard X
- WWW

IP address, Dload X server és Guard X server mezőkbe az ETHM modul IP címét írd! A többi beállítás már egyértelmű, de ha internetről is szeretnéd elérni, akkor a port forwardokat se felejtsd el a routerban beállítani!  8)

Ugyan a leírás nekem nem sokat segített, de azért nézd át azt is!  ;) 
[smg id=190 type=av]

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Satel Integra + ETHM-1
#1 2011. Július 05. - 21:13:05
0
Segítsetek!
Integra 128-at fogok telepíteni magamnak az épülő lakásban, de egyben rábíznám a gépészeti vezérléseket, többek között nyomógombokkal kacsolnám a villanyt.
Azonban: zónát beállítom NO-nak, PGMx-et adott zóna vezérli BI módon és a vezérlés működik is, azonban minden egyes kapcsoláskor a kezelő gyönyörűen sípol. Első olvasatra nem találom, hogyan tudnám mindezt csendben elintézni.

Más: DloadX program fut RS porton, GuardX fut web böngészővel és telefonos böngészővel, de GuardX és DloadX nem fut ETHM-1-en keresztül. DloadX csatlakozáskor azt írja:
- connected to server
- connected
- panel not ready, disconnected.

Megoldás?
Köszi

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!