Szavazás

Milyen oprendszer fut a telefonodon vagy tableteden?

Android
18 (50%)
IOS
7 (19.4%)
Windows
2 (5.6%)
Symbian
1 (2.8%)
Firefox
0 (0%)
Linux
0 (0%)
Egyéb
0 (0%)
Nem tudom (a telefonommal csak telefonálok, tabletem pedig nincs)
6 (16.7%)
Semmilyen (nincs áram a tanyán, csak vágódeszkát használok... :-)
2 (5.6%)

Összes szavazó: 30

Szerző Téma: Hitvita az operációs rendszerekről... :)  (Megtekintve 18326 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
nah jah ez kicsit régebbi de hasonló



előzmény: eXtra #52

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Tetszik és helytálló a megváltoztatott topic-name.
Az oprencer van akinél csak hit  ... de vannak páran (itt is), akiknél ez több mint hit ...  :)

Deja vu érzésem van ... ha ezt a topicot olvasom ...
Egy-két másik elektromos/elektronikai listán, soxor emberek nagy hangon olyanokat mondanak, h túrót a riasztó szerelőknek a méregdrága kamera rendszerrel ... amikor a teszkóban-meteróban-ósanban-etc. tized annyiért is meg lehet venni. És Pista szomszédnál, meg Jóska cimboránál is milyen szépen üzemelnek, meg lehet nézni, felismertem rajta magam, meg van rajta kép, meg van rajta hang, meg hűűű meg haaaa ... !

Lám, lám ... ez is csak nézőpont kérdése ... ezekkel az emberekkel is lehetne "hit-vitát" folytatni (szoktak is néha - hasztalanul), mert amennyire ezek az emberek nem látnak bele egy video rendszer lelkébe és lényegébe, hasonlóképp ugyanúgy nem látnak bele itt (a fórumon lévő emberek többsége) az egymástól fényévnyire különböző filozófiával (és célokkal) fejlesztett droid és az ios rejtelmeibe ...

előzmény: L. Pásztor #50

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Csak akkor gyermeteg, ha nem szakemberek erzelmi es teccik  - nem teccik alapon lotyognak rola.
Itt azert megprobalunk ennel tobbet produkalni ... mert itt hogy itt azert nem pék-inasok vannak...

Es ha valakit nem erdekel ... nem olvassa el.... ha meg moderator OFF-nak erzi ... majd szol es tudomasul veszem es vesszuk.

Ja, igen ... mar elofordult parszor itt-ott szakmai listakon felig OFf-nak szamito temak neha az anyazas szintjeig fajulva futottak. De joparszor dontottem mar az ott leirtak alapjan egy-egy vasarlaskor, pl egy-egy muszer, fejleszto rendszer, nyák vagy alkatresz beszallito valasztasakor  ... es szinte soha nem bantam meg. Nem szegyen ebbol / ilyenkor masoknak tanulni ...  jobb dontesi alapot ad, mint egy idiota TV reklam ...

előzmény: kero #11
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 10. - 08:11:26 írta L. Pásztor »

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
2008 ota van iphone-om.
A 4-es kb. 5 eve van meg, ebbol kb. 3 evig maszek telefon + ceges rairanyitva, ami kb. napi 60-70 hivas.
Kb. 2 eve 5-osom van, csak maszek szamra, mellette a 4-es csak ceges. A ketton osszen napi 1,5-2 ora beszed.
A 4-es kibir 2napot egy toltessel, az 5-os is csak azert megy csak 2 napot, mert megy rajta a bluetooth az okosoram (Garmin) miatt...
Fiamnak 6s van, elotte 5-4 es 3. Felesegemnek es lanyomnak 4-ese kb. 3-4 eve. A csalad altal idaig hasznalt csaknem 10 db iphone-t idaig nem kellett OSSZESEN 10-szer ujrainditani ... sem akkut cserelni, sem javittatni.

Ha nem ismernem belulrol is oket ... mar ez is eleg lenne szamomra.

Ja, igen ... nehany mac, macBook es nehany iPad. Sosem kellett resetelni, ujra rakni, mint valami sz@ros ringyozt... es meg soha egyik sem volt virusos... [size=78%]Szervizben is csak a laptopok voltak takaritasra ... meg regebben winchit csereltunk SSD-kre.[/size]

Eloszor nekem sem tetszettek az almas oprencerek a windows utan ... de hala a nalam sokkal innovativabb fiamnak, ma mar csak gunyolodok sajat regebbi énemen ... mar h milyen hülye voltam annak elotte ... :)
előzmény: Lacy #10

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Barmilyen furcsan hangzik, attol meg zsenialisan jo lehet, ha a legelso szerianal benne marad egy bug.
Ha Te csinalsz egy karema rendszert pl. es tokeletesen es szepen muxik ... de egy sorkapocsban egy csavarban megszakadt a menet ... es kontaktos lesz, eszre sem vetted. Es ettol neha xar egy-egy kep, akkor innentol xar amit csinaltal ?

Nem ... nem az, csak egy pech.

Most is iPad-rol irok (ekezetek nelkul- innen lehet felismerni) eleg regota megvan, estenkent innen netezek, levelezek. De meg soha-de-soha-de-soha nem hagyott cserben, nem fagyott le, kulfoldon sem, pedig par  telen es par nyaron jart mar benne legalabb 10 orszag 10-15 EUR-os feltoltos NET-es SIM kartyaja ... mert az fizessen roaming dijat, akinek 2 anyja van.

Eszre sem veszem, h van ... mert nincs vele gond es muxik. A sajto meg a nephangulat meg le van sz@rva ...
előzmény: bcslaci #9

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
lepődj meg :) nekem is ... az android
az előző HTC Desire HD is jó volt 4 évig használtam (kivi vónék hány ájf.. megy el 4 évet) azt azért pár alkalommal sikerült kiakasztani de nagy bajok nem voltak vele.
A mostani samsung igaz csak 7-8 hónapja van meg -de lehet hogy 10, úgy megy az idő :) szóval ezt meg még sosenem sikerült "rávenni" ilyen kiakadásos dologra
mondhatom a Te szavaiddal hogy atomstabil  :P
Igaz nincs rajta egy csomó minden pl Messenger meg Viber meg hasonlók.

előzmény: vlezlee #6

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Azért nem nevezném zseniálisan jó hardvernek vagy szoftvernek amit töltőről lehúzva újra kell indítani, hogy működjön. Gyakorlatilag windows CTRL+ALT+DEL

http://mobilarena.hu/hir/lefagy_az_ipad_pro_ha_toltore_dugjak.html

Meg ez a gyári support leírás sem arról árulkodik, hogy soha semmiféle probléma nincs a készülékekkel:

https://support.apple.com/hu-hu/HT201412

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
+1
valóban a BNW dologban 100% egyetértünk :)
előzmény: L. Pásztor #7

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!