Szerző Téma: Satel Integra + ETHM-1  (Megtekintve 36464 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#93 2018. December 29. - 21:08:51
+1
A guardx és dloadx különböző portokat használnak... Forwardoltad a dloadx portját is?  ;)
előzmény: Egom_mi #91

Nem elérhető Egom_mi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Satel Integra + ETHM-1
#92 2018. December 29. - 17:43:29
0
Kedves Extra, köszönöm a választ, kérdést. A kimeneteket több célra használom, az egyik hogy a ház körüli reflektorokat kapcsoltatom fel vele, és egy bizonyos ideig kell hogy világítsanak. Innen a bűvészkedés a mono és a bistabil állapotokkal.
ciao mi
előzmény: eXtra #89

Nem elérhető Egom_mi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Satel Integra + ETHM-1
#91 2018. December 29. - 17:42:11
0
Szia Vg, köszi. Valami oknál fogva a bistabilt gondoltam az időzített kapcsolónak, de teljesen igazad van, a nevéből rá kellett volna jönnöm. Ez így sok mindent meg is magyarázott.
Viszont lett egy újkeletű problémám, hogy a helyi usb kapcsolaton kívül a netes verziónál állandóan "a panel nem kész a kapcsolódásra" üzenet jön fel a dloadx-ből.
Volt már ilyen az elején, amikor az rs232 kábel hiányzott az eth és az alaplap között. De most ott van. És érdekes módon a guardx be tud jelentkezni, ugyanezen az " útvonalon". Nagyon zavar hogy csak az usb-n keresztül érem el, mert hát nem vagyok a helyszínen mindig, szükségem van a távoli elérésre. Most már egy napja mindent kipróbáltam, még routert is cseréltem hogy megnézzem mi lehet az oka... Any idea?

kösz mi
előzmény: vg #90

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#90 2018. December 20. - 16:12:51
0
A BIstabil ugye két stabil allapot amit te valtasz, a monostabil amit te irsz, hogy x ido utan visszaall. Tehat egy hagyomanyos ketallasu kapcsolotol ne varjal automatikus helyreallast idofeltetel alapjan.

előzmény: Egom_mi #88

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#89 2018. December 19. - 19:10:02
0
Szerencsére az alkalmazás (iOS és Android egyaránt) a háttérbe rakva kilép, és a port felszabadul.

Örvendetes, hogy ezt legalább megoldották. :)

A kimenetet pontosan mire programoztad? Máshol (PC, kezelő, LED, stb.) már látod, hogy az adott kimenetet visszaállította az időzítő, de a mobil app nem a kimenet megváltozott állapotát mutatja, jól értem?
előzmény: Egom_mi #88

Nem elérhető Egom_mi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Satel Integra + ETHM-1
#88 2018. December 19. - 18:44:34
0
Sziasztok, Integra 32-t helyezek üzembe, innen néhány kérdés amivel elakadtam. Én is meglepve láttam, hogy egyidőben csak egy user-t tud beengedni... Szerencsére az alkalmazás (iOS és Android egyaránt) a háttérbe rakva kilép, és a port felszabadul. Nagyobb gond most, hogy nem tudom milyen logikával küldi ki az értesítéseket az alkalmazásra (a push üzenetet)? Az Admin user mobiljára kimegy mindig, a többi userre nem. Vagy csak én én látom jól? Valakinek tapasztalata e téren?
És még egy: ha a mobilról egy BI kimenetet bekapcsolok, akkor a mobilon megjelenik az ON jelzés. De nyilván a BI egy bistabil állapot, x idő után vissza kell állnia. A mobilon a bekapcsolt jelzés viszont mindig ott van, ha visszaállt, ha nem...
Köszönöm ha valaki tud segíteni...
üdv mi

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#87 2018. December 06. - 18:53:53
+1
Látod van 10 folotti 100-as rendszerem, de sosem probaltam még...
 :o
ui: Csinaltam egy gyors probat, app es PC megy egyszerre.
előzmény: vlezlee #86

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Satel Integra + ETHM-1
#86 2018. December 06. - 11:19:33
0
A Paradox felhős appjával sem tud csatlakozni egy rendszerre több felhasználó egyidőben?  :o
előzmény: vlezlee #81


De nem ám :(

Inim-el és Jablotron 100-al van valakinek tapasztalata?
előzmény: eXtra #84

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#85 2018. December 06. - 00:20:36
0
Eldes került szóba..  :o
előzmény: vlezlee #81


Felejtős! Sajnos az Eldes felhője és applikációja egy instabil bugkupac...  ::meglepodik::
előzmény: vg #82

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#84 2018. December 06. - 00:13:05
0
Satelhoz kapcsolódni sem lehet, ha valaki másnál már fut az app! Elég ha meg van nyitva az app és a júzer nem csinál semmit vele, de úgy rémlik, hogy régebben még egy appbból ki nem lépett és zsebrevágott okostelefon is megakasztotta a többiek kapcsolódási kísérleteit... Azért a millió partíciós Integránál szerintem ez nagyon gáz!

A Paradox felhős appjával sem tud csatlakozni egy rendszerre több felhasználó egyidőben?  :o
előzmény: vlezlee #81

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!