Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 160969 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Én meg úgy gondolom, hogy a leendő vásárlókat próbálja befolyásolni (hülyíteni) azzal, hogy ez egy netes "havidíj mentesítő" eszköz "(Internetezés bárhol, bármikor)". Hiszen ő maga is leírja, hogy azért mert ez tud 6W-ot, attól még a kiszolgáló oldalnak is kéne ezt tudja az oda-vissza komm. miatt "(Tesztek alapján, akár 6.000 méteres távolságból is képes wifi kapcsolatot létrehozni routerekkel - természetesen ehhez szükségeltetik egy nagy teljesítményű WiFi adó is)".
És itt dől dugába a dolog.
Ez alól persze lehetnek kivételek az informatikusok, akik a saját maguk által üzemeltetett hálózatot jóirányúsítják otthonra pl... :P
előzmény: padisah #53
« Utoljára szerkesztve: 2013. Február 24. - 14:21:16 írta vg »

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
A műszaki adatai egyszerűen irreálisak! 60 dB-es antenna nincs ilyen kicsiben. Ez teljesen nonszensz. A 6000 mW (6 W), 38 dBm kimenő teljesítményt sem hiszem el. Mondom ezt én, az egykori Antenna Hungáriás távközlési szakember.
előzmény: bcslaci #50

BalintR

  • Vendég
Komoly a cucc! ;D
előzmény: bcslaci #50

BalintR

  • Vendég
Ez a kedvencem, amikor a boltban már kinézte magának a cuccot.
 
A rosszabb csak az, amikor bekéri az ajánlatot, majd egy hónap múlva szól, hogy lehet menni szerelni megvett mindent amit felírtam! Ugye a munkadíj még mindig annyi mint amit írtam?
Ja persze, az ajánlatban kicsi a munkadíj, hiszen az anyagon ott a 30% kedvezmény. Drága szívem, azt a pénzt inkább a kereskedőnek adtad, és meg szereljek 10000-ért és még garanciát is adjak?
 :(
előzmény: SLC #49

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Amíg lószar van addig veréb is akad  :D
 
Tegnap ismét hívott egy kedves régi ismerős:
Tanyán már van riasztó, de kellene kültérre is valami.
De Ő már a **sztobolt-ban a neten ki is nézte .....
 
Ráadásul ex rendőr és tisztában kellene lennie e vele, hogy a jót meg kell fizetni.

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
"Minden annyit ér, amennyiért el lehet adni"
Mindennek annyi az ára, amennyiért megveszik.
Én ezt inkább így fogalmaznám.
Az érték, az valami más. :)
előzmény: padisah #46

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Minden annyit ér, amennyiért el lehet adni (amennyiért van rá kereslet). Ha van olyan, aki ennyiért megveszi, akkor nagyon jól járt. Ez az elve a "netes" kereskedelemnek, amit dolgokat belinkeltünk pár hsz-el ezelőtt azok sem érnek annyit, amennyiért hirdetik. Pedig azok vadonás új termékek.
előzmény: Lacy #43

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Ami kijön a boltból, az onnantól már csak max. a felét éri.
előzmény: Lacy #45

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
akkor még egy ideig hirdetheti :)
bírom az ilyen penge eszűeket
annó kb ennyiért kapta felszereléskor, most meg ugyanannyit akar kivenni belőle mint amibe került.

épp ma hívott egy ügyfél, hogy a kb 3 hónapja felszerelt Paradoxos 2 irányú dolgait le kéne szedni mivel a garázst amit bérelt és abba lettek szerelve ugye, visszaadja.
És hogy az mennyi de mennyi sokba volt. Mondtam neki annyiért nem fog elmenni, meg ugye a munkadíjat azért le kéne vonni, meg új árban sem tudom neki eladni.
Jaj ne má, hát mind vadi új szinte.
Hiába mondtam hogy - de luk van rajta mert felszereltük, meg a szirénában is merült már picit az elem, és a távirányító is kicsit megkopik még ennyi idő alatt is...
teljesen oda volt hogy ami anno majdnem egy 100-asba volt, azt jó ha 60-ért el lehet adni majd
előzmény: Nagy P #44

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!