Szerző Téma: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?  (Megtekintve 20857 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#40 2018. Augusztus 08. - 17:03:29
0
Hi!
LAN-on keresztűl mindent lehet, vagy csak a régebbieket?
Kösz
előzmény: samat #38

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#39 2018. Július 13. - 22:28:17
0
igen érkezett köszönöm :)
előzmény: samat #37

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#38 2018. Július 13. - 21:24:45
0
Az iVMS és az SADP is bezárható a tapasztalataim szerint. A küldendő legenerált fájlt nem szabad átnevezni és áthelyezni a PC-n. A kapott fájlt pedig mellé javasolt lementeni és betallózni a visszaállításkor.

Egyébként lehetőség van ezek nélkül is visszaállítani a HIK rögzítőket, ha LAN-on keresztül nincs mód a hozzáférésre.
Ez ügyben érdemes a forgalmazóhoz fordulni , ha nem tudnak segíteni akkor  ...
előzmény: vg #34

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#37 2018. Július 13. - 21:18:21
0
Szia. Küldtem egy emailt.
előzmény: Lacy #35

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#36 2018. Július 13. - 20:28:10
+1
Ajánlom figyelmedbe saját #31. válaszod!
 :P
előzmény: Lacy #33

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#35 2018. Július 13. - 18:29:24
0
a tied is :) 

mijaza ivms vagy sadp?
rögzítő + monitor + egér.. ennyi van
a TechSon -nál van egy kód be kell írni a jelszó helyére és az admin visszaáll 123456-ra ennyi valami hasonló kéne, vagy belül egy full reset gomb?
előzmény: vg #34

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#34 2018. Július 13. - 13:17:56
+1
Nem jol tudom, hogy a Mazi atcimkezett Hiki? Ha jol akkor e-mail kedvenc forglmazodnak a szukseges file-al, majd felhivod es visszakuldi a beillesztendo file-t. Lenyeg hogy addig ne lepj ki az ivms-bol vagy sadp-bol.
előzmény: Lacy #33

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#33 2018. Július 13. - 07:01:36
0
nem nyitnék új rovatot..
adva van egy ilyen Mazi izé csoda
ügyfél megörökölte, és persze nincs semmilyen jelszó hozzá.
Van valami titkos feloldó ezekhez, pl olyan mint a TechSon-nál is a jumajuma?
csak egy rövidebb időt kéne átvészelni ezzel aztán lesz majd szép új, de addig is kéne.

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#32 2016. Október 20. - 21:43:10
+1
szatellit.hu


előzmény: handras #30

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#31 2016. Október 20. - 21:28:12
0
Igen :) széles mosoly kíséretében postázod a kukába   :P
adok neked helyette egy Amaxot ha köll :)
előzmény: handras #30

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#30 2016. Október 20. - 21:09:19
0
Landolt nálam egy ilyen csoda. Természetesen nem emlékszik az ügyfél a jelszóra. Létezik békés megoldás?

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#29 2015. Január 13. - 12:56:23
0
Szívesen. Valamikor október közepén került fel a weboldalra, ha minden igaz :)

A http://www.szatellit.hu/leirasok oldalon a legelső link mutat erre a fájlra.


előzmény: eXtra #28
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 13. - 13:01:05 írta samat »

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#28 2015. Január 13. - 10:03:33
0
Alapos munka, köszi! :) De jó lett volna ezzel a fájllal pár hónappal ezelőtt összefutnom, mert így a guglizás hosszú perceket elvett az életemből... :D Amúgy  a sorozatszám nyugodtan bemásolható teljes hosszában, mert az oldal kihámozza belőle, amire szüksége van! ;)
előzmény: samat #27

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#27 2015. Január 12. - 21:12:36
0
Szia

A következő linken a leírás kicsit részletesebben mutatja be :)

http://www.szatellit.hu/sites/default/files/DDNS_beallitas.pdf


előzmény: eXtra #26

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#26 2015. Január 12. - 16:30:52
0
Szóval vettem egy MAZI-t, hogy teszteljem, hátha az ügyfelek esetleg megússzák a fix ip. díját, meg a havi újra regisztrációt.
Be regisztráltam a hik-online.com  oldalra, de mikor a rögzítőt szeretném rezelváltatni a gyári szám alapján , állandóan elutasít. Így sajna nem jön össze, vagy valamit nem jól csinálok!
 A rögzítőben hkDDNS a típus, szerver cim: www.hik-online.com, router átirányítások talán rendben (TP-LINK), aztán semmi. Ha a fix saját ip. címemről akarom elérni, az rendben működik. Szerintem valami a hik-online körül nem stimmel, vagy nem is ide kellene rezelválni!
Ha valakinek netán össze jött egy ilyen, vagy van valami tapasztalata, légyszi ossza meg velem (-lünk), mert lehet, hogy mást is ellátna valami tanáccsal!
Köszi!

Ha valakinek még nem tiszta, csináltam képernyőmentéseket a szükséges beállításokról...  :)
előzmény: digilock #1

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#25 2014. Szeptember 16. - 11:54:49
0
Jah. Én is ezen utat járom, de már többször ráfutottam arra, hogy egyik szolgáltató kiesett, másik működött. Így aztán használom az ingyenes DVR DNS-t és a fizetős dyn.com-ot is. Ügyfél megkapja mindkettőt. Elsődleges a dyn, tartalék a saját, nevét is így adom a szoftverben.
Dyn.com-ot már sok-sok éve használom, de azon kívül semmi gondom nem volt vele, hogy korábban amíg ingyenes volt, nem szerette a túl gyakori frissítéseket. :)

Az előbb beállítottam a két problémás MAZI-ra a hiddns.com-ot és azzal simán működnek, úgyhogy egyelőre meghagyom ezeket a címeket backupnak, hogy ha végleg kilövik a dlinkddns.com-ot, akkkor is elérjem őket, míg a routereket a helyszínen át nem állítom a dyn.com-ra...  8)
előzmény: vg #24

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#24 2014. Szeptember 16. - 05:59:06
0
Csak az egyik részlethez szólnék:
"Egységesíteni akarok mindent és nem szeretnék már ingyenes megoldásokkal tökölni, ezért a mazi DDNS-ét (is) kihagyom. A dyn.com-on egy felület alatt látom az összes ügyfelet és talán egy fizetős szolgáltatás megbízhatóbb is..."
Jah. Én is ezen utat járom, de már többször ráfutottam arra, hogy egyik szolgáltató kiesett, másik működött. Így aztán használom az ingyenes DVR DNS-t és a fizetős dyn.com-ot is. Ügyfél megkapja mindkettőt. Elsődleges a dyn, tartalék a saját, nevét is így adom a szoftverben.

A többiben én ezért nem óhajtottam megszólalni eddig és csodálkoztam, hogy többen elmagyarázták a számodra nyilvánvalót:
"A hálózatos okosítást hálásan köszönöm, de lassan 20 éve vagyok közeli kapcsolatban az internettel és azóta rám is ragadt ez-az, úgyhogy a netes kérdéseket eddig még sikerült önállóan megoldanom...  8) "

Pont így gondoltam. Láthatólag nincs több infónk amivel előrébb vinnénk a szekered. Mazit nem használok, az eredeti ;D meg teszi a dolgát...
előzmény: eXtra #22

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#23 2014. Szeptember 15. - 23:42:05
0
A hálózatos okosítást hálásan köszönöm, de lassan 20 éve vagyok közeli kapcsolatban az internettel és azóta rám is ragadt ez-az, úgyhogy a netes kérdéseket eddig még sikerült önállóan megoldanom...  8)

Utoljára megpróbálom, hátha valaki a legfontosabb kérdésre is tud válaszolni:
Valakinek működik egyáltalán MAZI rögzítőben dyn.com-os beállítás? :)

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#22 2014. Szeptember 15. - 23:29:45
0
a másik nagy előnye, ha a rooter van a dyndns-re konfigozva, hogy egy adott domain-nel és  a port megadásával több eszköz is elérhető, nem kell külön dns minden eszköznek.
Távoli elérés szempontjából tökmindegy, hogy a DVR vagy a router küldi be az IP-t a dyn-nek, mert több eszköznél a port forwardon múlik, hogy eléred-e a különböző portokon található eszközöket! Arra viszont kíváncsi lennék, hogy azonos hálózatban milyen esetben lenne értelme a külön DDNS-nek minden eszközre, amikor mindegyik DDNS ugyanarra az IP-re irányít át... :) 


A mazi ingyenes dydns szolgálatatása nem járható út?
Egységesíteni akarok mindent és nem szeretnék már ingyenes megoldásokkal tökölni, ezért a mazi DDNS-ét (is) kihagyom. A dyn.com-on egy felület alatt látom az összes ügyfelet és talán egy fizetős szolgáltatás megbízhatóbb is...

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#21 2014. Szeptember 13. - 18:14:00
0
Igen. Router.  ::peace::
előzmény: L. Pásztor #20

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#20 2014. Szeptember 13. - 14:14:54
+1
Nem kotozkodni akarok, de gondolom routert akartal irni, mert a rooternek is van jelentese...
Root=gyökér,   Rooter=kekeckedö (szleng)
Rout=út,  Router=útválasztó (informatika)

előzmény: syn7h37ic #19

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#19 2014. Szeptember 13. - 13:34:48
+1
Sajnos ki kell menned a helyszínre.
A rooteren ezért szoktunk beállítani távoli konfigurációt egy bizonyos portra, hogy elkerüljük ezeket a problémákat.
Továbbá én nem preferálom hogy a rögzítőben legyen a dyndns beállítva. A rooter szerintem jobb választás. A rooterben a megfelelő portot át kell irányítani a DVR felé, és simán mennie kell. A DVR fix IP címen legyen.
Pl.
DVR IP címe 192.168.0.55
DVR port 4545
Távolt DNS cím: azenkameram.dyndns.org

A rooter-ben a port forwardot beállítod, hogy a 4545 port irányítva legyen a 192.168.0.55 felé.
Távolról pedig ha a dns megy, akkor simán elérhető az azenkameram.dyndns.org:4545 címről.
A rootert is célszerű beállítani a remote service-nél hogy egy általad kiválasztott port esetén közvetlenül elérhesd.
pl a remote service a 1111
Ha beírod hogy azenkameram.dyndns.org:1111, akkor közvetlen a rooter fog bejelentkezni.
a másik nagy előnye, ha a rooter van a dyndns-re konfigozva, hogy egy adott domain-nel és  a port megadásával több eszköz is elérhető, nem kell külön dns minden eszköznek.


előzmény: eXtra #17

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#18 2014. Szeptember 13. - 12:04:36
0
A mazi ingyenes dydns szolgálatatása nem járható út?

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#17 2014. Szeptember 13. - 00:11:32
0
Utoljára összefoglalom még egyszer[/size], hátha sikerül pontosabban körülírnom a problémát...  8)

1. van egy rakat vegyes gyártmányú DVR (dahua, gpro, stb.), amiken TÁVOLI internetes kapcsolaton keresztül beállítottam a dyndns szolgáltatást a dyn.com-ra
2. gyártótól függetlenül minden rögzítő működik a dyn.com-os DDNS-sel, kivéve a MAZI-k
3. a routereket internetről nem érem el, mert nincs engedélyezve rajtuk a távoli hozzáférés
4. a távoli hálózaton nincs számítógép
5. csak a legvégső esetben szeretnék a helyszínre menni és a routerekben átállítani a DDNS-t

Ötlet? :D

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#16 2014. Szeptember 12. - 22:18:23
0
Ötlet..
Ha van a routerre számítógép is kötve akkor tegyék fel a TeamVeiwer progit és akkor avval betudod otthonról állítani a routert.  ::)
előzmény: Janó #15

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#15 2014. Szeptember 12. - 19:57:36
0
Azt, hogy a routert tudd konfigurálni távolról azt először be kell állítani a routerben......
Az ilyen konfiguráció alapból nincs engedélyezve egyik routerben sem.
De lehet, hogy tévedek.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#14 2014. Szeptember 12. - 18:21:31
0
Azt értem , hogy nem éred el a routert kívülről, de ha beteszed a rögzítő IP-jét a DMZ-be, akkor elvileg arra az IP-re az összes ki-be port engedélyezve van és legalább látod, hogy működne e egyáltalán.
Ha nem érem el távolról a routert, akkor hogy állítsam be a DMZ-t? :) Ha viszont már kimegyek a helyszínre, akkor lexarom a MAZI hülyeségét és a routerben beállítom az új DDNS-t, de egyelőre még a MAZI felől közelítem meg a problémát, hátha sikerülne megúsznom egy felesleges kiszállást...  ;)
előzmény: Janó #13

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#13 2014. Szeptember 12. - 17:40:41
0
Azt értem , hogy nem éred el a routert kívülről, de ha beteszed a rögzítő IP-jét a DMZ-be, akkor elvileg arra az IP-re az összes ki-be port engedélyezve van és legalább látod, hogy működne e egyáltalán.

De valahol olvastam olyat is, hogy nem célszerű a routerben is és az eszközben is beállítani a dyn-t mert az nem egészséges.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#12 2014. Szeptember 11. - 22:57:01
0
Sajnos egyik routert sem lehet távolról elérni, csak a DVR-eket. Azt nem értem, hogy ha a rögzítő kimehet a 80-as porton, akkor a dyndns miért nem jut át... Valakinek működik egyáltalán MAZI rögzítő a dyn.com-mal együtt?  ::miaz::
előzmény: Janó #11

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#11 2014. Szeptember 10. - 19:09:51
0
Ha beteszed ideiglenesen DMZ-be akkor sem csatlakozik?

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#10 2014. Szeptember 10. - 15:07:09
0
Mivel mostanában a dyn.com kilőtte az utolsó ingyenes kiskaput is (dlinkddns.com), ezért nem tököltem tovább, hanem a felajánlott dlinkupgrade kuponnal kifizettem 5 évre azt a sz@ros 65 $-t...  ;D 

Eddig mindenhol a routerben állítottam be a dyndnst (nem is volt gond velük), de az új fizetős domaineket már a
[/size]DVR-ek kezelik, mert egyelőre mindkét címen szeretném elérni őket (hátha kiderül valamelyik DVR-ről, hogy nem erőssége a dyndns kezelés, aztán távoli elérés hiányában kocsikázhatnék ki hozzá...). Az összes DVR-nél sikerült megoldani kiszállás nélkül az átállást, kivéve a MAZI rögzítőket, mert azok nem hajlandóak együttműködni a dyn.com-mal. Valakinek van valami ötlete, hogy lehetne rávenni a MAZI-t, hogy küldjön IP-t a dyn.com-ra?  :'( [/size]

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#9 2013. November 18. - 22:59:34
0
Én második éve fizetem a DynDns-nél a szolgáltatást. Tavaly 25$ volt, az idén a hosszabítás már csak 18$.
Amelyik ügyfelemnek szüksége van rá kap egy dns-t.

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#8 2013. November 18. - 16:40:24
0
Nálunk ha jól viselkedik az ügyfél, ingyen kap fix ip-t! Persze csak Pest megye nyugati oldalán. Több infó privátban. ;)
előzmény: SLC #6

Nem elérhető kisapa63

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 44
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#7 2013. November 18. - 14:01:07
+1
Azt a leírást felejtsétek el. A regisztrációs oldal a www.hik-online.com de kizárólag ie-vel működik a regisztráció. Utána már mozzilla is lehet a böngésző de regisztrálni azzal nem lehet. Én egy fél napig szenvedtem vele mire sikerült.
előzmény: Szilco #5

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#6 2013. Október 28. - 07:58:11
0
Invitel 8 000HUF-t kér fix IP címért  :D  DE HAVONTA  >:( :'( ???  k@pják beeee
 
Marad a dyndns.com vagy TechSon BD szériás DVR ott is ingyenes gyártói DDNS szolgáltatás van.
Bár a BD1004+ -nál D1 -ben 25fps/4CH karcsú ennyi pénzért.  :( 

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#5 2013. Október 25. - 23:55:26
0
Közben utánanéztem egy kicsit ennek a rögzítőnek és azt írják, hogy ennek a www.hiddns.com a szervere, ott tudsz csinálni neki ingyenes DDNS-t.
A felhasználói könyvben, amit olvastam, le van írva a lépései.
Számítógépen az iVMS-4200-as progival, mobil kliensen meg Guarding Expert app-al lehet megnézni.
előzmény: digilock #3

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#4 2013. Október 25. - 23:15:13
0
Most már egyre több rögzítőhöz adnak ingyenes DDNS szolgáltatást, de mindegyiknél csak azokat a rendszereket lehet használni, amelyikhez adták. A MAZI-t nem ismerem, de a Techson-hoz is adnak, sőt már a DSC is szolgáltat. Nézd meg a MAZI-nál, hogy ott mit adnak, ha adnak. Ha ott semmit, akkor marad a Dyndns.com -on regisztrálni és ott évi 20$-ért kapsz 31 helyet. Én is ezt csináltam, míg nem lett a Hikvisionnak saját. szolgáltatása.
előzmény: digilock #3

Nem elérhető digilock

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#3 2013. Október 25. - 22:56:24
0
Szia Szilco!

Én is erre gondolok, de akkor mi az ingyenes DDNS szolgáltatás, amit a prosiban írnak?
Tulajdonképpen csak az ügyfeleknek szeretnék spórolni, na meg aki nem ad fix ip-t , vagy arany áron adná, oda kellene ilyen megoldás! Az igaz, hogy nálunk a kábeles szolgáltató br. 1000 Ft-t kér, de volna olyan helyem, ahol pl.  a "T" 5000,- Ft-t kér! És mi van a drótnélküliekkel, meg a külterületi helyekkel!
előzmény: Szilco #2

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re: MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#2 2013. Október 25. - 22:43:25
0
Szia!

Én úgy tudom, hogy a www.hik-online.com -on csak Hikvision rögzítőket lehet használni.
előzmény: digilock #1

Nem elérhető digilock

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 13
MAZi AVDR-0410H1 DDNS hogyan?
#1 2013. Október 25. - 22:36:15
0
Üdv. mindenkinek!
Sok fix IP címes rögzítőt üzemeltetek, de ez az ingyenes DDNS szolgáltatás valahogy nem jön össze. Van Dyn-dns, NO-IP-s használatom is, kifogástalanul működnek. Igaz, hogy ott a router a fönök.
Szóval vettem egy MAZI-t, hogy teszteljem, hátha az ügyfelek esetleg megússzák a fix ip. díját, meg a havi újra regisztrációt.
Be regisztráltam a hik-online.com  oldalra, de mikor a rögzítőt szeretném rezelváltatni a gyári szám alapján , állandóan elutasít. Így sajna nem jön össze, vagy valamit nem jól csinálok!
 A rögzítőben hkDDNS a típus, szerver cim: www.hik-online.com, router átirányítások talán rendben (TP-LINK), aztán semmi. Ha a fix saját ip. címemről akarom elérni, az rendben működik. Szerintem valami a hik-online körül nem stimmel, vagy nem is ide kellene rezelválni!
Ha valakinek netán össze jött egy ilyen, vagy van valami tapasztalata, légyszi ossza meg velem (-lünk), mert lehet, hogy mást is ellátna valami tanáccsal!
Köszi!

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!