Szerző Téma: Telephelyen belüli kommunikáció  (Megtekintve 2483 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:Telephelyen belüli kommunikáció
#5 2013. Január 08. - 18:44:40
+1
Igen, itt már nézelődtem. De tudod hogy van ez, az itt megbeszélt infók sokkal többet érnek!  ;D
előzmény: handras #4

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Telephelyen belüli kommunikáció
#4 2013. Január 08. - 17:53:13
+1

Ha ilyen problémám lenne, itt néznék szét:http://www.dnd.hu/
előzmény: mot #1

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:Telephelyen belüli kommunikáció
#3 2013. Január 08. - 17:49:29
0
Csak egy másik meló kapcsán érdeklődött, így jutott el hozzám a kérdés. Lehet, hogy csak az akkuk gyengesége miatt, nem tudom.
Viszont ha már így említetted, hogy megbízható rádiók, akkor majd komolyabban megérdeklődöm és javaslom neki, hogy nem is kell cserélni, ha amúgy jól működnek. Lehet, hogy az akkuk cseréjével megoldódik minden problémája.  :)
Köszi a gyors választ!

előzmény: padisah #2

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Telephelyen belüli kommunikáció
#2 2013. Január 08. - 17:39:23
0
Miért kell a GP300-akat lecserélni? Kiváló 5 W-os nagyon megbízható rádiók. Nem véletlenül használták a kékek is, mielőtt átálltak erre a rakás sz...r Tetrára. Csak annyit, hogy 1996-2000-ig híradó technikusként dolgoztam a rendőrfőkapitányságon, így láttam egy-két ilyen rádiót. Éppen most pár hónapon belül akarunk egy polgárőr csapatot ilyen rádiókkal felszerelni.


Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Telephelyen belüli kommunikáció
#1 2013. Január 08. - 17:29:29
0
Tanácsot kértek tőlem, kérem segítsen, aki tud.
Az élőerős szolgálat telephelyen belüli kommunikációjára rendszeresített rádióit (Motorola Radius GP300) cserélné le egy ÜF. Mint látható, nem walki talki kategóriájú rádiókat használ, ezért minőségi cserét szeretne, áldozna is rá. Aki járatos a témában, milyen rádiót ajánlana?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!