Szerző Téma: NVR szoftver  (Megtekintve 3828 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Re:NVR szoftver
#6 2020. Január 26. - 18:35:37
0
gDMSS plus 4.9 elfelejti a p2p sorozatszámokat és jelszavakat.
Valami ötlet? / Mate 20 pro /


Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:NVR szoftver
#5 2019. Január 16. - 18:55:14
+1
Én mindenképpen rábeszélném a helyedben egy önálló NVR-re. Nyugodtan elmondhatod neki, hogy az ingyenes szoftverek ezt tudják, amit a CMS. És akkor még ott zakatol, meg zabál neki a PC is 24/7 ben. És ha abban tönkre megy valami, akkor aztán megint csak kifizetheti egy új NVR árát...
előzmény: padisah #4

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:NVR szoftver
#4 2019. Január 16. - 18:46:11
0
Android telefonon kellene elérni.

előzmény: kero #2

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:NVR szoftver
#3 2019. Január 16. - 18:43:08
0
Azért kellene, hogy ingyenes legyen, mert egy ilyen szoftver ára összemérhető egy kisebb NVR árával, és akkor, ha már invesztálni kell, inkább a NVR lenne járható út. Ha nincs ilyen szoftver ingyenessn, akkor persze rábeszélem az ügyfelet a NVR-re. Nekem is kevesebb fejfájást jelentene.


Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:NVR szoftver
#2 2019. Január 16. - 18:38:53
0
Ha minden kamerán más-más portot állítasz be (http, videó és talán RSTP, kameránként 3-3, legalábbis azokon a DVR-eken, amiket CMS-el lehet elérni így van), akkor lesz 9x3=27 portod, amit megfelelőképpen forwardolnod kell. Ezután a CMS szoftverrel már el tudod érni a 9 kamerát távolról is egy képen.
De értem a problémát, te azt szeretnéd ha a helyi számítógépen futna egy NVR szoftver, ami látja a kamerákat, és ezt akarod távolról elérni. Hadd kérdezzem meg, miért kell, hogy ingyenes legyen? Az ügyfél nem szeret fizetni a szolgáltatásért?
előzmény: padisah #1

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
NVR szoftver
#1 2019. Január 16. - 18:21:54
0
Sziasztok!
Nagy gondben vagyok: Van egy IP video rendszer, 9 kamera, switch és egy PC. A PC-n a CMS szoftver fut (talpon a kis kerek kamera az ikonja). A rögzítés a PC-re történik, a CMS szoftverrel. El kellene kívülről érnem az egész rendszert, úgy, mintha egy rögzítő lenne. Ehhez gondolom, kell valami video szerver szoftver.
A kamerákat egyenként elérem kívülről, ha beállítok rájuk port forwardot, de az összeset egy képen, egy eszközként nem érem el, ha a PC-re állítok be port forwardot. Ez végül is érthető, mert a PC-n semmi nincs ami megmondja a távoli kliensnek, hogy azon a porton mit kellene találni.
Valamilyen, lehetőleg  ingyenesen elérhető, de legalább kipróbálható  NVR (video szerver) programot tud valaki ajánlani nekem? Identivision 1 MP IP kamerák vannak. Egyik kollega innen ajánlotta a Nuuo Mainconsole-t, ami 30 napig jó, utána fizetős. Ezt még nem próbáltam ki. Ennél esetleg egyszerűbbet, vagy esetleg ingyenest tud valaki?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!