CCTV > Egyéb

Fizetős lett a DynDns.com!?

(1/9) > >>

padisah:
A dyndns.hu- t használom néhány ügyfélnél évek óta. Stabil.

előzmény: eXtra #42

eXtra:
Megnéztem a dyndns.hu weboldalát és tetszik amit láttam, úgyhogy valószínűleg teszek velük egy próbát...  8)

Hatalmas ötlet volt tőlük a dyn.com-ot támogató eszközök egyedi DNS-sel történő átverése, mert néhány helyen ez lett volna az egyetlen megoldhatatlan probléma!  ::halas::

"Ha egy routerben (vagy más eszközben) csak .org választható, akkor hogyan használhatom a dyndns.hu-t?
A routerben csak ez az 1 DNS szerver legyen megadva: 87.229.73.156. A DDNS beállításokban az .org-ot kell választani, de a többi paraméter (login, jelszó) az az legyen, amit a dyndns.hu oldalon a regisztrációkor meg lett adva."

Most már csak azért kell imádkozni, hogy ne legyen hamarosan fizetős a dyndns.hu - vagy legalább baráti árat lőjenek be neki...  ;D

eXtra:
Én is pont azon agyalok, hogy a legkisebb mikrotik router nettó 4700 Ft és jár hozzá ingyenes DDNS is.  ;)előzmény: vlezlee #40

vlezlee:
Mikrotik router és dyndns.hu egy jó opció helyette és jelenleg ingyeneselőzmény: eXtra #39

eXtra:
Hamarosan lejár az 5 éves DDNS Pro csomagom (30 hostnames), de szomorúan látom, hogy qrva drága lett a dyn.com! Már a kétéves pack is 99$ és a 25%-os DLINKUPGRADE kuponkódra azt írja, hogy "Coupon code 'DLINKUPGRADE' has been saved, but does not apply to any items currently in your cart." Viszont ha átváltok 5 évre, akkor levonja a 25%-ot - ÉS utána már akár az egyéves csomag esetében is jár a kedvezmény!  ;D

5 év alatt "kedvezményesen" is ~100$-t drágult a szolgáltatásuk, ami nekem egy kicsit sok(k), ezért gyanús, hogy nem fogok hosszabbítani...  :-*

2014 (67.5$):

2019 (165$):
előzmény: eXtra #25

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése