Szerző Téma: Ki gyártja a Solo és Signal szirénákat?  (Megtekintve 7755 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Nalunk regen az utcaban az oreg Kollár bacsinak a bicikli kormanyon 2 regi taska logott, abban volt mindene, hatul a kabelekkel. Igy jart villanyszerelni ...
Aztan kesobb Ny.EU- ban lattam kozelebbrol igazi, szinten oreg villaszszerelot, igaz 1 segedje is volt. Egy regi "csörös" Ford Transitja volt, az egesz belul ketoldalt tele polcokkal es fiokokkal. Lehetett benne annyi cucc, mint kb. egy kisebb videki villanyszerelesi boltban...  latszott  h az oreg komolyan vette amit csinalt.

Jah ... ki- es min szocializalodott...
Ezert kernek itt egy boltban 26m kabelt, 1 kismagszakitot, vagy 1 tekercs szigszalagot, vagy ..... vagy pl. 7 db nyitas- erzekelot .... :)
előzmény: bcslaci #17

Nem elérhető H. József

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 102
Hát azt hiszem ott a legnagyobb hiba, hogy a minőségellenőrzés hiányzik.
előzmény: L. Pásztor #12

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Még OFF-abb, egy 6 személyes rövid Hiace  ;D
előzmény: Lacy #15

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Ha régi vagy réginek látszó átvett ügyfél, akkor akkucserekor a tamper kapcsolót is cserélem, így is kímélve magam még egy úttól.  ;)
előzmény: bcslaci #14

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
jó nagy autód van gondolom :)  :P
előzmény: bcslaci #14

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
A témában OFF, de nálam mindig van az autóban infra, reed, akku, sziréna, GSM hívó, kábel, sőt még szabotázs kapcsoló is plusszban. Az én időm túl drága ahhoz, hogy  kétszer kelljen menni valahova, ahova csak egyszer készültem.
előzmény: kero #13

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Ja, persze, amikor az egy napra tervezett szerelésből kettő lesz, mert a helyszínen derül ki, hogy a vadonatúj, dobozból kibontott szirénában rövid a mikrokapcsoló fémlemezkéje. Azt vajon ki fizeti?
Az is nagy élmény volt, amikor hasonló körülmények között, Zamárdiban derült ki, hogy az új Solo szirénának szar az elektronikája. Élmény volt másnap Pestről visszamenni emiatt...nem is beszélve az égésről az ügyfél előtt. Amire a kereskedő, meg a gyártó csak meghúzza a vállát "hozd vissza, kicseréljük". Még jó, ha nem azt mondják, hogy hagyd itt, megjavítjuk.
előzmény: L. Pásztor #12

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
A froccs- szerszam nem apropenz, es nem szoktak valtoztatni rajta.
Az altalad leirt gond inkabb abbol fakad, h rovid nyelvu tamper kapcsolot tettek ra.
Biztos nem export verzio volt ... lemaradt a Q.C. passed cimke .... :)

Hazai Mekk- mester modon kell felfogni, es el kell ballagni a Lehel utra a Lomex-be, es venni kicsit hosszabb lemezu mikrokapcsolot. 

Hogy tobbe kerul(t) a leves mint a hus ?  Na ja ... es ???    Az a nem mindegy ki fizeti ... :)
előzmény: Ryki #11

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Evvel a hibával már én is találkoztam, nem is egyszer... Hiába, hogy a teljesen sík frissen szigetelt falon volt és egyáltalán nem feszült semerre, és nem is tartottal el semmi...
Szimplán szarul öntötték ki a tamper kapcsolót tartó műanyagot és az azon levő kis fület amire ráhúzzák a tamper kapcsolót. Kb 2mm hézag van a csavar és a lemez fül között.

előzmény: H. József #7

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Lehet sztem mindenhol ... csak (elég) pénz kérdése ...   ;)

Ha már valamelyik nap Magyarország 57. lett a listán ... létezhet még itt olyan hely, ahol a vásárló hiába lobogtatja a pénzt, akkor sem kapja meg amit akar ?   :o



előzmény: handras #9

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!