Általános kategória > Társalgó

Tesztelő

(1/3) > >>

balusecurity:
köszönöm szépen!!! és sorry! és jóggos volt a korlát! előzmény: admin #12

admin:

--- Idézetet írta: balusecurity - 2013. Május 01. - 14:09:33 ---senki nem tud semmit?
--- Idézet vége ---
Azóta már rég engedélyezve lett: Auto tracking ptz kameráknál?  :-*előzmény: balusecurity #9

admin:

--- Idézetet írta: balusecurity - 2013. Április 29. - 15:14:20 ---nekem olyan gondom van ha új témát akarok nyitni az jön be hogy felülkell birálni,de ez újabban nem történik meg és nem jelenik meg! kérdezni szerettem volna ptz-kamera ügyben de sajnos nem tudtam,

--- Idézet vége ---
Korábban szépen megkértünk, hogy a témáidat a megfelelő kategóriákban nyitogasd, de ennek ellenére te továbbra is mindent a társalgóban indítottál, ezért az utolsó ilyen esetnél megvontuk a korlátlan témanyitási jogodat. Most is nyithatsz új témát, de az csak akkor fog megjelenni, ha egy moderátor személyesen engedélyezi.előzmény: balusecurity #8

vg:
Én azt se tudom hol lehet új témát nyitni :P  Na jó ha keresgélem biztosan meglelném. Használj rá meglévő videós topicot.... 8)
http://biztonsagtechnikaforum.hu/index.php?topic=198.0

 előzmény: balusecurity #9

balusecurity:
senki nem tud semmit? mi az oka? mejd meg kérdezem máshol.Félő hogy ha igy marad törlöm magam innen. vagy új profilt hozzok létre.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése