Általános kategória > Társalgó

ATM kamera felvétel

<< < (2/2)

vg:
A bankok jellemzoen 30 napos rogzitesi kacitassal biro rendszereket uzemeltetnek. A feszerelt kamera rendszerek tulnyomo tobbsege erosen elavult kamerat integral, de van esely arra, hogy ezekrol lathato legyen a cselekmeny. Ha fenti hataridoben vagy, akkor SOS jelezd igenyed a Bank fele, hogy kered a felvetelek archivalasat es kerjel lehetoseget illetekes szemellyel az abba valo betekintesre. Miutan az ATM-ek tulnyomo tobbsege maganteruleten van azokra nem vonatkoznak a kozteruleti szabalyok, azaz csak a bankkal szukseges egyeztetni a kerdesrol.előzmény: Brdgrd #1

Brdgrd:
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni ahhoz, hogy az egyik bank ATM kamera felvételét saját kérésre, nem rendőrség, nem bíróság kérésre, meg tudjam nézni.
Röviden az előzmény. Novemberben x összeg felvételét kezdeményeztem a bankfiók melletti ajtóval zárt térben lévő ATM-ből. A kód megadását követően pénz nem adott ki, csak a képernyőre kiírt szöveg figyelmeztetett, hogy a kért tranzakció meghiúsult. Az ATM nem adott nyugtát. Sajna SMS-t nem kérek a sikertelen próbálkozásról. A bank viszont levonta a számlámról az összeget, amit két nap múlva észleltem.
Panaszt felvették, sőt biztattak, hogy semmi gond, volt többlet a nyitáskor, ami fedezi az én hiányomat. Kivizsgálták. 15 nap után írásban közölték, hogy a nem áll módjukban a pénz visszaadni, mert felvettem. Ezt egy Journal papírral és  magyar fordításával igazolták. Közölték, hogy többletet nem tapasztaltak. :)
Az egyetlen ami igazolhatná, hogy a pénzt nem vettem fel az a kamera felvétel, ami náluk van. Hogyan juthatok hozzá, vagy kérhetem, hogy megnézhessem velük együtt? Meddig tárolhatják a felvételt? Ha jól láttam van az ATM helységben is kamera, ami még inkább igazolná az állításom.
Amennyiben figyelmetlen lettem volna, de nem voltam, és mégis kiadott pénzt, és nem volt utánam pénzt felvevő x ideig, akkor a pénznek meg kell lennie a trezorban.
Tudna valaki segíteni nekem?

   
Ebben kérnék segítséget.                     

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése