Szerző Téma: Satel Integra + ETHM-1  (Megtekintve 36478 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#13 2011. Július 07. - 14:17:40
0
Ötletek E-mailben elküldve.

A fórumokon általában nem csak a témaindítót érdeklik az ötletek, hanem a többi hozzászólót és a téma olvasóit is, ezért légy szíves legközelebb a fórumba írj!  ::halas::

Nem elérhető TCsaba

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 79
Re:Satel Integra + ETHM-1
#12 2011. Július 07. - 07:17:26
0
Szia Pali!
 
Én is meglepődtem elsőre a DloadX fotóin. De utána megnéztem a legújabb verziót a Satel oldalán és abban már ilyen új ikonok vannak.
 

Nem elérhető N.Pál

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 19
Re:Satel Integra + ETHM-1
#11 2011. Július 06. - 22:28:50
0
Ötletek E-mailben elküldve. Kérdésem,hogy ez milyen program amit használsz mert számomra teljesen ismeretlen a felület.

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#10 2011. Július 06. - 20:07:11
0
Khmm. Nem tudok róla, hogy a chime-ot engedélyeztem volna, igazából szerintem még nem is láttam ezt a menüpontot, de a kikapcsolása megoldotta a zónacsipogást :D

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#9 2011. Július 06. - 19:21:41
0
Sajna nincs változás se ETHM-DloadX, se zóna vezérlés terén, csak annyi, hogy a zóna nem riaszt, de kezelő csipog továbbra is ki és be egyaránt.

[ fellhasználói kód ] [ * ] Opciók megváltoztatása > "Kezelő csengő" és "Kimenetek csengő" funkciókat babráltad már?  ;)

Kell foglalkozni a letöltés modullal a programban? Én soros porti kapcsolatnál azt engedélyezem, aztán amikor a LAN-t akarom tiltom a soros kom-ot és engedélyezem a ETHM-DloadX-et- de nem tudom, hogy kell-e ezzel bíbelődni?

Ha a Letöltés engedélyezve van, akkor az ETHM-1 nem fog menni! Felejtsd el a soros port csereberéjét! Hálózaton keresztül ugyanolyan gyorsan csatlakozhatsz (ha nem gyorsabban...), mint RS-232-n!  8)

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#8 2011. Július 06. - 18:28:25
0
Sajna nincs változás se ETHM-DloadX, se zóna vezérlés terén, csak annyi, hogy a zóna nem riaszt, de kezelő csipog továbbra is ki és be egyaránt.
Kell foglalkozni a letöltés modullal a programban? Én soros porti kapcsolatnál azt engedélyezem, aztán amikor a LAN-t akarom tiltom a soros kom-ot és engedélyezem a ETHM-DloadX-et- de nem tudom, hogy kell-e ezzel bíbelődni?

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#7 2011. Július 06. - 18:11:15
0
Szerintem is tökéletes választás.
 
Már többször is írtad itt a fórumon Extra, hogy az Integrának vannak virtuális kimenetei. Hétvégén kipróbáltam ezt-azt ezzel kapcsolatban. A lehetőségek határtalanok.  :D  Még jobban megkedveltem az Integrát.

Intelligens vezérlések téren az Integrának nincs párja, az tuti!  ::nyes::

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#6 2011. Július 06. - 18:01:59
0
1. Kezelőről a telepítői menüben kapcsold ki a Letöltés funkciót!
2. GuardX / Java résznél vedd ki a pipát a "Gsm conn" mellől!
3. DNS server = gateway IP
4. ellenőrizd az RS-232 összeköttetést a modul és a központ között!
5. utolsó esélyként: ha PC soros portjáról programozod a panelt, indítsd újra a központot miután visszadugod az ETHM-et a soros portra

ETHM-re egyelőre több ötletem nincs...  :)

Zóna 17 (nyomógomb) nem csak technikai zóna lesz? 47-es (no alarm action) zónatípust próbáltad már?
« Utoljára szerkesztve: 2011. Július 06. - 18:06:36 írta eXtra »

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#5 2011. Július 06. - 16:37:08
0
Ha a képek alapján láttok majomságot beállítva szóljatok, ha valakinek van ideje mondanék IP-t ahol elérhető a panel és megköszönöm a segítségét- csak ne este 8 után, mert itt csipogna a szobában 8)
Köszi

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!