Tűz- és behatolásjelzés > Központok és kiegészítőik

Digiplex

(1/34) > >>

cowax:
igen, de nem kell semmi extra. SMS élesítés, SMS átjelzés. Ennyi, nem több. Erre meg kell feleljen a 250.

Egyébként, ha SMS -ben lekérdezem, (STATUS, IP, VSMS...) a modul SMS -ben válaszol, uh nem a SIM a probléma.

Ha küldök rá paramétereket SMS -ben, a kezelőn (K641+) lekérdezhető, ill Babyware -ben is látszik. GPRS IP címet is kap.

Az SMS céltelefonszámot beállítottam, partíciót és jelentés paramétereket beállítottam.

Szerintem valami beállítást kihagytam, azért nem jelez át ill fogad élesítést SMS -ben, de nem jövök rá mit.

Ha eseményt generálok, látszik, hogy a PCS250G elkezd vadul kummunikálni, épp csak nem jön SMS

Mi kellhet még?előzmény: Lacy #166

Wineman:
A PCS250 ugyanúgy tudja a távelérést, SMS-t, mint a 265, csak mivel G, ezért kicsit lassabb. De a SWAN amúgy is lassú, szóval nem fogod érezni a különbséget...előzmény: Lacy #166

Lacy:
Már ott hibás az elmélet, hogy PCS250
Ha PCS265LTE modult használsz, akkor kb minden úgy működik általa, mint az IP150, és a PCS együtt, csak éppen emailt nem tud küldeni. De működik a swan szerver is a távelérés is, lehet sms küldetni, illetve ha előfizet az ügyfél, akkor push üzenetek és távoli elérés appal.
Amúgy jut eszembe van olyan sim kártya ami CSAK netes és sms-t se tud küldeni általa a rendszer, pár hete egy ügyfélnél pont kifogtam egy ilyet.
előzmény: cowax #165

cowax:
Sziasztok, elnézést, hogy rápingelek arre a régebbi témára, de nálam most ugrott fel hasonló és a hozzászólásaitokból reményt látok arra, hogy kaphatok iránymutatást.

EVO HD Panelra szeretnék PCS250G-t installálni IP 150-en keresztül. (azért így, mert azt reméltem, Babyware -en keresztül tudom majd programozni ... sajnos tévedtem. Nem látja. (IP150 modult nem szeretném tovább használni, SWAN szerver problémák, stb)

A PCS250G működni látszik, minden led ok, SMS -en programozható, válaszol státus lekérésre, stb. Az SMS -ben beállított paraméterek, APN, stb. Panelen lekérdezhetőek. IP címet is kap.

Riszatásra viszont nem reagál, átjelzést nem küld SMS -ben. Élesítést sem enged SMS -ben.

Szerintetek, mi lehet a gond?

Nagyon köszönöm a segítséget.előzmény: Lacy #154

bcslaci:
Ip modul sima vagy plusz?
IP modul firmware verzió?
Babyware verzió?előzmény: igorborog #162

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése