Általános kategória > OFF topic

A telefonkönyves csaló visszatért

(1/3) > >>

qncogo:
Mi a következő megoldást alkalmazzuk:
   Az "adatok változása", valamint a "tavalyi megjelenés" ismételt megrendelése ügyében telefonon az ügyvezetőt keresőnek, a válaszunk mindig udvariasan az, hogy:
    "az ügyvezető éppen házon kívül van, de én vagyok a cég "kommunikációs igazgatója", így ez a kérdés pont az én kompetenciámhoz tartozik. Mint Ön is tudja, a gazdasági helyzet megköveteli a reklámkiadások racionalizálását és a reklámhordozók újragondolását is. Idén a papír alapúakról, mint a Telefonkönyv, ill. Aranyoldalak,Újságok, Magazinok,ill. Tömegközlekedési eszközök, Gigant plakátok stb helyett, az internetes irányra ( WEB oldal megújítása, Facebook, Instagram, stb) helyezzük a hangsúlyt. De jövőre feltétlenül keressen meg minket újra, és a tapasztalatok értékelése alapján, ezt a fajta megjelenést, az adatok fényében újra tudjuk tárgyalni".
    Az udvarias szöveget udvariasan végig is hallgatják, természetesen a hívó költségén és az érvekkel szemben "nincs ellenérv". Maradunk a jövő évi "megkeresésben". Ezek után abban az évben biztosan nincs több próbálkozás.előzmény: L. Pásztor #12

L. Pásztor:
Az én gyakorlatom (ha én veszem fel és nem mondja meg mit akar):

- Ügyvezetőt kérem.
- Milyen ügyben ?
- Az ügyvezetőt kérem ... az ügyvezetővel szeretnék beszélni !
- Ok, akkor a mi takarítónőnk majd fel fogja hívni az Önök ügyvezetőjét, és ők majd megbeszélik a dolgot ...

Utána vagy katt ... vagy hallok egy cifra anyázást ...  :)

előzmény: SLC #11

SLC:
A helyes válasz, napi szinten gyakorlom:

-Halló
-Az üv igazgatót, cégvezetőt keresem.
-Milyen ügyben?
Itt kétféle folytatás szokott következni
1. Az online tudakozótól stb hívom.....
szépen elköszönünk egymástól, hiszen én nem mondtam, hogy ügyvezető lennék bármilyen cégben is, ez a hívás így téves, mert "valószínűleg" megszünt cég és én kaptam meg a számot  ;) csalódottan elköszön
2. Arogáns köcsög elkezd kötekedni, hogy miközöm van nekem hozzá, adjam azonnal a főnökömet. Hasonló tisztelettel elküldöm a kedves édesanyjába  ;D

user:

--- Idézetet írta: handras - 2015. Május 20. - 16:16:36 ---Újabb gyöngyszem:
2015 május 19.- én felhívtak egy 70-es mobil számról.
Az On-line tudakozó munkatársa azt kérdezte, hogy változtak-e a céges adataink. Mondtam, hogy nem.

--- Idézet vége ---

A helyes válaszok az ilyen hívásokra:
- A cég felszámolás alatt van, mert a cégvezető elhunyt.
- Milyen cég? Soha nem hallottam róla! Ez téves hívás...

 ::hehe::

L. Pásztor:
Ilyeneket mi is kapunk, van h ketszer-haromszor is egy evben.
Azt szoktam mondani, h hozza el hozzank es akkor talan szemelyesen en irom ala ...

Meg egy sem jott el, sarokba allitott baseball utonek igy meg nem kellett "szerzodest kotnie" ...  :)előzmény: handras #6

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése