Szerző Téma: Hogyan, mivel védekezhetett volna jobban?  (Megtekintve 7809 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető KBela

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 39
A semminél azért szerintem jobb. Ha elterjedne, hogy nincs a trafikokban támadásjelző / nem megy a járőr, akkor valószínűleg a rablók is máshogy állnának hozzá, talán annak is van (kellene legyen) elrettentő ereje, hogy lehet, hogy a járőr közel van. Plusz a személyzetben ott a tudat, hogy pár perc és jön a segítség.
előzmény: vg #27

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Nem a tf-re volt kihegyezve a mondandóm  ;)
Csak tetszett, hogy ahíradóbár nem önszántukból, "de termékmegjelenítést" produkált  ;D

A trafikos alkalmazottak hozzá állása tetszik. Míg egy banki alkalmazott felfogja, hogy célpont, addig ők nem.
Pl szemem előtt történt, hogy egy idősebb újságárús néni oktatta a trafikos 20évest, hogy ne legyen már ennyire hanyag, ha kimegy dohányozni az üzlet bejáratától 5m-re, legalább nézzen néha vissza a boltra, ne háttal...
előzmény: vg #27

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
+2
Reálisan, földhözragadtan gondolkodva egy trafik támadás esetén jó vmire a távfelügyelet?  :o 8)
Azért meglehetősen ritka az a támadás, ahol 5-8 percet alszik a támadó a boltban. Ahol a járőr éppen közel van és 2-3 perc alatt odaér, na akkor van fülöncsípés. Mondjuk 15%. max. Ilyen esetekre találták ki a füstgenerátort és a biztosítást...
Vagyis mégis jó 1 vmire. Ha a pultos kislányhoz mentőt kell hívni, az még időben odaérhet.
előzmény: SLC #26

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Nézem bambán a híradót ... kést szorított a zeladó nyakához a trafikban... ajtón multis matrica  ;)

Feleségem kérdezte is, hogy nincs pánik gomb a trafikokban? Mondom neki, hogy ált. van, bár az egyik kezelésemben lévőnél is, jó-jó messze ül és okostelefonozik a kislány a gombtól, mert ott legalább nem látja a kamera  :D

Nem elérhető Danieltv

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Jaértem. Ezt tényleg egy értelmes kérdésnek szántam, ugyanis jó lenne tudni, hogy mi a véleményetek. Ha rejtve akartam volna terjeszteni az igét, akkor be sem írom a cégemet az adataim közé. Mindenesetre köszi a választ!
előzmény: admin #24

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Nem kérdeztél hülyeséget, csak a céged korábban már bepróbálkozott nálunk egy hasonló "marketing technikával", ezért az ilyen önreklámra irányuló tevékenységeteket igyekszünk csírájában elfojtani. 8)
előzmény: Danieltv #23

Nem elérhető Danieltv

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Úgy látszik, kimoddolták a hozzászólásom. Tán hülyeséget kérdeztem???

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757

Ez így a helyes, de az említett eset megtörtént, hogy diszpécsernek ment a jelzés, hogy füstgép üzemelt, de a járőrhöz már nem ért el az infó.


előzmény: topi #20

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Simán keverhető, szine, állaga terjedése stb.
A különbség, hogy ez "semleges" szagú füst.

A tűzpltókat meg hagyjuk.
Tudod a dokinál is amit a tűz nem tett tünkre, azt nekik sikerült... :(
előzmény: mot #19

Nem elérhető topi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 32
+3
Elég sok füstpajzsot telepítettem  az utóbbi hónapokban,és minden ügyfél figyelmét felhívom a tüzoltókkal való kapcsolatfelvételre.Volt hogy teszteléskor rohant a szomszéd boltos a poroltóval oltani.Mindig szólok a tüzoltóknak tesztelés kezdetekor,nem akarok pénzt kiadni felesleges kivonulás miatt .Arról nem is beszélve,hogy ilyen baki miatt máshoz ne jussanak el.
előzmény: mot #19

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!