Szerző Téma: Hogyan, mivel védekezhetett volna jobban?  (Megtekintve 7755 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Azért én bízok annyira a tüzikben, hogy felismerik a tűz valós jelenlétét és nem tévesztik össze a helyzetet a füstágyú okozta jelenséggel. De még nem hallottam se ilyen, se olyan történetet. Mondjuk sztem a füstágyúk alkalmazása még nem nagyon terjedt el.
előzmény: SLC #18

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
+1
Létezik már állandó füstölgős változat, nincs fűtési idő csak az első bekapcsoláskor.

Gyakorlatilag ugyanaz mint a színházi/színpadi ködgépek. Ott is az iparosabb már folyamatos több órás füstölgésre képes, nem hül vissza a kazán.

Téves indítás ellen is eléggé védettek.

A gyenge pontot a kivonuló(szolgálatban) és tűzoltókban látom  :D
Amikor egy betörési kisérletnél pl televágja füstel az intézményt a technika, de a diszpancser meg elfelejti a járőrnek mondani, hogy itt füstcucc van, az meg rémületében kihívja a tűzoltókat azok meg ajtót berúgva szarrá locsolnak mindent  ;D
előzmény: vlezlee #16

Nem elérhető Szabolcsr2d4

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 147
2-s kamera bal felső sarok, gugyuló ember.
Az mit csinál ?

A raboló meg Amerikai mert olyan formában tartja a stukkert, mint a ganxta filmekben.

No meg elég sok ékszer van ebben a dohányboltban, bár igaz azt nem írta hogy a videón az ő boltja van.

hihi 8)


előzmény: vlezlee #16
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 19. - 20:16:20 írta Szabolcsr2d4 »

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Igen, másodpercek alatt, de a 20-30mp-es felfűtési időről miért nem beszél senki?
előzmény: Sany1 #14

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
+1
Aha és te forgalmazod?  ;) ;D
előzmény: Sany1 #14


Tetszik a gonosz bácsi után forduló "biztonsági kamera" meg a földön a muskátli tövében elhelyezett füstgép  :P
jó reklámanyag
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 19. - 14:41:09 írta SLC »

Nem elérhető Sany1

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Én dohányboltot üzemeltetek ahova füstgépet szereltettem. Hatékony megoldásnak tartom, ami már bizonyított is. Ez a készülék másodpercek alatt elárasztja a boltot tejfehér füsttel és onnantól nem lát semmit a rabló:



* admin: reklámmentesítve!  8) 

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
+1

És ha belegondolok, hogy mutyiboltokba vitték mint a cukrot a 4db 420TVL+DVR akciósan 40db ezresért szetteket,naaz tökéletes védelem  ;D
előzmény: orkenyip #9

Na, ez pont az a kategória, hogy semmire sem jó igazán (azonosításra biztosan nem), de legalább látványosan van valami felszerelve. ;D

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Nemrég keresett egy ismerősöm falbontás szenzort.
Minek?
Ja mert a biztosító trafikba kötbetörésre biztosítást, de csak akkor fizet,ha vagy berácsozza előírás szerint a födémet , vagy falbontás érzékelők vannak  ???
A tulaj észrevette az apróbetűs részt és megakarja rendesen csinálni a kecót.
Ez már tényleg bank szintű bizonság.
 
És ha belegondolok, hogy mutyiboltokba vitték mint a cukrot a 4db 420TVL+DVR akciósan 40db ezresért szetteket,naaz tökéletes védelem  ;D
előzmény: orkenyip #9

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
teljesen egyet  értek veled!! sajnos spórolnak mindenen és nincs védelem.Még matricai vagy sötét üveg is van be se lássanak mi is megy oda bent pl: rablás. stb.
előzmény: orkenyip #9

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!