Szerző Téma: A biztonságtechnika és ami mögötte van.  (Megtekintve 2561 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Nagy P

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 79
Vagyonvédelmi rendszerszerelői tanfolyam indul május elején . várunk még jelentkezőket.
Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:
[size=0px]http://www.oveges.hu/[/size][size=0px][/size][size=0px][/color]FELNŐTTKÉPZÉS ELÉRHETŐSÉGEI
Oktatásszervező:
Kapás István - kapas.istvan@oveges.hu
061/246-1579/ 129 mellék
[/size]
előzmény: tomika87 #6

Nem elérhető tomika87

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Köszönöm szépen, pontosan ezt, ilyet kerestem. Érdeklődöm is, mikor indul képzés.............
előzmény: Nagy P #5

Nem elérhető Nagy P

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 79
http://www.oveges.hu/
FELNŐTTKÉPZÉS ELÉRHETŐSÉGEI
Oktatásszervezők
Tel: 061/246-1579/ 129 mellék
Kapás István - kapas.istvan@oveges.hu
Selymesi Ferenc - felnőttképzési referens
selymi@oveges.hu
061/246-1579/ 129 mellék
[/font][/font][/color]
előzmény: tomika87 #3

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 10. - 19:32:40 írta handras »

Nem elérhető tomika87

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Azzal tisztában vagyok, köszi. A probléma ott kezdődik, hogy nem tudom, a pontos nevét a szaknak/szakoknak amelyik szükségesek. Esetleg valami iskola, ami nagyon ajánlott, vagy etalon ebben a szakmában?
előzmény: handras #2

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Többféle tanfolyamot, képzést is találhatsz a témában, illetve lehetsz biztonságtechnikai mérnök is. Ha az alapképzettséged megvan, kérhetsz a rendőrségtől szerelői igazolványt, ez kell a legális munkavégzéshez.
előzmény: tomika87 #1

Nem elérhető tomika87

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
0
Sziasztok, Üdvözlök mindenkit!
Még új vagyok itt, nagyon új, de rendkívüli módon lelkes. :D
Kezdem a legfontosabbal, nem vagyok  biztonság technikai szakember, de szeretnék az lenni. Már amennyiben nem hallok itt nagyon rosszakat e remeknek tűnő szakma felől.
Jelenleg rendvédelemben dolgozok, de mint sok más honfitársam, én is kifelé kacsingatok. Szeretnék némi információt szerezni, hogy mégis, milyen szaktudás, iskola szükséges ha valaki biztonság technikus szeretne lenni? Korábban azt az információt kaptam, hogy amíg nem végzek el egy hálózat telepítő/üzemeltető sulit, addig a biztonság technika szót felejtsem el, de még átunna se nagyon mondogassam. Azzal tisztában vagyok, hogy milliomos nem leszek, de az a jelenlegi munkahelyemen se lettem, szóval mind1. Előre is köszönöm ha valaki válaszol.   8)

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!