Szerző Téma: Minősítés  (Megtekintve 12387 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Minősítés
#2 2013. Június 18. - 20:47:01
+2
miután ez egy szakmai és nem egy fogyasztóvédelmi fórum, így minimum elvárás, hogy gyorsban megírod a forgalmazó nevét és az üvegtörés tipusát is mivel mint rendes kolléga nem óhajtod, hogy más azaz mi is belefussunk egy ilyenbe

Kivételt az képez, ha már nem gyártott termékről lenne szó, mivel ebben az esetben semmi értelme nincs a hosszabbításnak, de még lehet pár elfekvő darab raktáron.

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Minősítés
#1 2013. Június 18. - 20:38:05
0
Tanulságképpen szeretném közölni a velem megtörténteket, azért, hogy más ne fusson ilyen dologba.
Készítettem egy rasztórendszert, ahol az ügyfél mabisz vagy más minősítést kért utólag a termékekről.
Én naívín kértem az importőrtől minősítő papírt, de valahogy több héten keresztül nem akart valahogy hozzám ekjutni az akusztikus törés érzékelő MABISZ minősítése és csak nagy nehezen derült ki, hogy meg sem hosszabbították a régit mert sok pénzbe került volna. A termék ismertetőn szerepel a mabisz minősítés ! ( Az már nem, hogy régen lejárt )
Kovács József

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!