Szerző Téma: Folyamatos és mozgás stream rögzítése PÁRHUZAMOSAN  (Megtekintve 8656 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Igeeen! Az alhua is tudja ezt a funkciót!   :P ::halas::
előzmény: eXtra #13

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Azóta valamelyik gyártó termékei (analóg HD és/vagy IP) esetleg tudják már ezt a Techsonnál működő funkciót? Úgy, hogy az ügyfél a mobil appban kiválaszthassa melyik streamet (mindent vagy csak a mozgást) akarja lejátszani...




Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Mégis gyorsabbnak, és használhatóbbnak tűnik, és talán kevésbé pilótavizsgás.

előzmény: vlezlee #11

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Megnéztem a light hivatalos hardverigényét...
...hát nem kevesebb, mint a simáé.
előzmény: eXtra #10

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Eddig a light fel se tűnt (NEW!), de legközelebb majd letesztelem azt is!  8) Köszi
előzmény: padisah #9

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Az IVMS 4200 Lite változata egész használhatónak tűnik. Szerintem nem annyira pilótavizsgás.

előzmény: eXtra #8

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Az iVMS kezelése bentlakásos tanfolyamot és egy eröművet igényel, ezért ügyfélnek csak nagyon ritkán rakom fel. Lassú, instabil bughalmaz, aminek a javítását/leváltását már évek óta ígérgetik...

Amúgy a videóban szereplő VCA keresés csak az intelligenciával rendelkező IP kamerák esetén működik, így az olcsóbb IP-s rendszereknél és analóg HD kameráknál ez a funkció továbbra is hiányzik.
előzmény: sat #7

Nem elérhető sat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 21
Laptopon megoldható:
előzmény: eXtra #3

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
TechSonból múlt héten raktam fel egy analógot, nálam ott vérzett el, hogy a DVR-en beállítottam egy egyedi képernyőfelosztást, amit néha elfelejt és szép nincs jel szövegek jelennek meg a monitoron,közben van jel, rögzít ...stb
Ilyenkor kézzel újra be kell tölteni az elmentett felosztást és megint jó egy darabig.

Ezek után nem merek IP-t venni belőle :/
előzmény: eXtra #5

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Emlékeim szerint a Dahua is a Hikvison "logikáját" követi, ezért ha váltani akarsz, a TechSon jobb alternatíva.
előzmény: vlezlee #4

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!