Szerző Téma: Járműkövetésben valakinek tapasztalatai?  (Megtekintve 1968 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető lordcroft

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 43
0
Pont ez érdekelt volna, mert ugye a webeye és társai olyanok, hogy van egy hardverük és saját maguk által írt és fejlesztett adatbázis kezelés meg frontend a felhasználók számára. Arra lettem volna kíváncsi nincs-e valami kínai olcsó megoldás ami adatgyüjtő szinten működik és valamilyen webszervere van amit ddns-en keresztül mondjuk el lehet érni. A tank szondás megoldásokat is nézegetem, ezeket a méretre fűrészelhető és kalibrálható kapacitív szondákat. de semmi tapasztalatom az egészről.

https://www.aliexpress.com/item/new-GPS-vehicle-car-truck-tracker-with-new-fuel-sensor-which-can-be-cut-to-fit/32312472624.html

leginkább valami ilyesmin agyalok.....
előzmény: L. Pásztor #2

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
0
Ha az egész elmélete és működése érdekel, akkor sok év fejlesztési és gyártási tapasztalata alapján az elviekben tudok segíteni. Ha konkrét típus érdekel akkor kevésbé, mivel már kb. 3-4 éve nem gyártunk ilyesmit. Azóta azért változhatott a piac is ... ahogy mi is kivonultunk onnan.

PS: a megbíható (ismétlem: megbízható) tankszintjelzés nem egyszerű történet, a fogyasztásfigyelés sem. Sok (volt) a kókler megoldás a piacon.  Ha érdekes, akkor többet magánban  .
előzmény: lordcroft #1

Nem elérhető lordcroft

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 43
Járműkövetésben valakinek tapasztalatai?
#1 2018. Szeptember 29. - 12:14:00
0
Sziasztok!

Ugyan nem vagyok mostanában túl aktív, meg a vállalkozásom is szünetel, de van egy egy vakfolt a szakmai tapasztalataim között amivel nem foglalkoztam. Van valakinek tapasztalata járműkövető rendszerekben, főleg a komolyabbak érdekelnének, ahol tankban elhelyezett szenzor is van meg fogyasztás figyelés....

Egy kedves ismerősöm szeretne valamit a teherautóiba, és segítenék neki, de ilyennel még sosem volt dolgom.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!