Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 161072 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Te rádióamatőr vagy? Ha igen, magánban megírnád a hívójeledet?


előzmény: L. Pásztor #33

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Kirak az istenbarma az asztalra egy szkennert ... és ez a lefoglalt bűnjel amivel nyit. Nekem is meg kb. 10 ezer amatőrnek is van az országban, akkor én és az amatőrök is bűnözők ?  :)
-----
Lacynek igaza van.

Módszer 1.  Elnyomja a 433-at, ekkor a tulaj nem tud zárni. Nincs villanás, nincs katt, nincs semmi. Elég nagy baromnak kell lenni valakinek, h autó zárása közben ne figyelje az indexet. Ha pedig villan, ott nincs mese, bezárt és kész, és ezzel egyidőben immobiliser indult, a riasztó élesedett (ha van) és ennyi. Ha villant akkor be van zárva oszt csókolom.

Módszer 2.  Nem nyom el semmit, hanem a záró kódot szkenneli. Ócccsó kínai nem ugrókódos (lehet, h annak adták el, de nem az) riasztó jelét szkenneli, majd (akár abban a mp-ben, akár később) nyomja is vissza. Erre autó kinyílik. Aztán a sok "hozzáértő" meg gyártja az elmélete meg az ál-híreket minderről ...

Persze mit vár az ember a retkes-klubtól ... amilyen egy adó szellemisége, olyanok a hírei is ... azaz komolytalan. Vagy gazember, mert lehet h egy pénzesebb autóriasztós cég 5 perccel később már nyomatta is a "feltörhetetlen" és "ellophatatlan" cuccos reklámját. Azaz zsák a foltját ...



előzmény: Lacy #32

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Dilettáns barmok retekklub.. fújjjj
szokásos szinvonal
a szervizes sehol se mondta hogy villan de nem zár.
Ilyen nincs is
a rádiójel ha eljut a vevőig, a többi dróton megy tehát be fog zárni és élesedi.
Ha meg nem jut el, akkor nem villan nem csippan és nem zár.
ez megint a szokásos csúsztatás és ferdítés anno láttam akartam is írni ide is csak elfeledtem  :-[
előzmény: handras #30

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Persze ;D  Vicceltem már én is többször kollégákkal. Ha az ő autójukkal mentünk, akkor záráskor én is megnyomtam a távirányítót (az én autómét) és persze nem történt semmi, legfőképpen nem zárt be a központi zár. Hát ennyi.....
előzmény: handras #30

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Úgy érzem itt megint butaságokat beszélnek. Szerintem a trükk az, hogy elnyomják az adók frekvenciáját, vagy interferálnak az adással, így az nem jut el a riasztóig, tehát nem pityeg és nem villan, de legfőképpen nem zár.

Tévedek?

http://www.rtlklub.hu/hirek/belfold/video/196785

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
remélem nem kapok szidást,mert nem pont biztonságtechnika de érdemes meg nézni.Mert tolvajok és csalók is lesznek benne.


Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
egyet értek veletek!
előzmény: user #25

Nem elérhető user

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
Idézet
A legtöbb kamera ugyan azt a chip-et használja. a különbség a kamerák közt általában csak a "doboz", a lencse, és az energia felhasználás a működéshez.
vicces egy guru ez! :D ;D :D ;D
előzmény: balusecurity #23
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 25. - 09:23:37 írta user »

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!