Szerző Téma: Melyik központcsalád a jobb?  (Megtekintve 51074 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető BeniJoe

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 46
Re:Melyik központcsalád a jobb?
#159 2020. Március 03. - 22:16:23
0
Inim smart living
előzmény: Wineman #156

Nem elérhető Baha

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 25

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Melyik központcsalád a jobb?
#157 2020. Március 02. - 18:55:31
0
Szia,

A Satel Integrával minden IS megoldható!  ;D
előzmény: Wineman #156

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Melyik központcsalád a jobb?
#156 2020. Március 02. - 11:17:22
0
Sziasztok!

Tapasztalataitok alapján melyik központcsalád alkalmas okosotthon funkciókra? A Paradox SP-MG szériájának a PGM-jei sok szempontból korlátozottak, nem lehet időponthoz rendelni stb. Sőt, nekem azt is csak kacifántosan sikerült beállítani, hogy a PGM csak teljes élesítéskor aktiválódjon, éjszakai élesítéskor ne. Vagy mondjuk ha azt szeretném csinálni, hogy nincs mozgás 30 percig XYZ mozgásérzékelőkön (de ABC mozgásérzékelőkön lehet), akkor aktiválódjon a PGM, azt már nem tudom megtenni.
Szóval kinek mi a tapasztalata, meg lehet alapvető funkciókat oldani riasztóközponttal, vagy mindenképpen okosotthon központ kell hozzá?

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Melyik központcsalád a jobb?
#155 2019. Március 26. - 18:32:10
0
Van 5 SmartX és 1 Fighter rendszerem, a Smartx-ek lassan 1 éve mennek a Fighter lassan 1 hete :)

Ami baj volt a Power mindet megoldotta, igazából szoftveres bakik voltak, frissítéssel megoldódott. A PC-s szoftvere egy kalap sz@r, legalábbis eddig.
előzmény: Wineman #154

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Melyik központcsalád a jobb?
#154 2019. Március 26. - 14:37:12
0
Üdv!
Paradox Hellas tűzjelzőt szerel valaki? Mennyire megbízható? Úgy nézem, hogy a Global Fire-hoz képest nincs nagy eltérés árban, minőségben is így van?

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Melyik központcsalád a jobb?
#153 2015. Április 10. - 16:16:57
0
Szóval megkérdeztem....SD-re rögzít és 1 snapshot 8 képből áll és bármilyen eseményhez hozzá lehet illeszteni a rögzítést.
előzmény: Janó #151

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Melyik központcsalád a jobb?
#152 2015. Április 07. - 19:16:59
0
Nálunk volt az önkormányzatnál egy 60 körüli pali, aki lezseren, szóban adott hasból egy 2 millás ajánlatot egy 8 kamerás térfigyelőre, hogy majd lekábelezi :D :D
Azért kíváncsi lettem volna, hogy mi az elképzelés, csak az anyag nem jönne ki 2 millából :D
előzmény: Janó #151

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Melyik központcsalád a jobb?
#151 2015. Április 06. - 20:31:39
+1
és nem másodlagosan rögzít SD-re, de ezt az infót is frissítem majd.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Melyik központcsalád a jobb?
#150 2015. Április 06. - 12:27:44
0
Nemrég tudtam meg, hogy az egyik közeli kisvárosban olyan térfigyelő rendszert telepítettek, hogy a kamerák helyben rögzítenek csak az oszlopokon kártyára......no ez milyen megoldás? ??? ? és ha valamit vissza kell nézni valaki felmászik és letölti..... :o
Nekem gyanús, hogy SD-re csak másodlagosan rögzít! ;) Amúgy nagy valószínűséggel azért, hogy a városi környezetben szakadozó wifi miatt kiesett felvételek ne vesszenek el teljesen - no meg csökkenteni lehessen a presztízsveszteséget, ha időnként sötét a képernyő a központban, mert ismeretlen okok miatt(?) szakadozik a kapcsolat...  :D
előzmény: Janó #149

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!