Szerző Téma: A biztonságtechnikában eltöltött 30 éven túliak társasága  (Megtekintve 19969 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Ablakfólia

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
    • Ablakfólia
Hogy van-e ablakfólia? Milyet szeretnél? Van biztonsági és betekintésgátló is például. Minden mennyiségben.

* A domained felkerült a spam listánkra, a hozzászólási jogodat pedig ezennel elveszítetted!
előzmény: Bluesman #7

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Lángossütő a nyerő, ha zsíros állás kell : ;D
előzmény: eXtra #19

Inkább fogalmazzunk úgy, hogy "ha azt szeretném, hogy olajozottan menjenek a dolgok", mert zsírban nem igen szokás lángost sütni...  :P ;) :D
előzmény: vlezlee #23

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Lángossütő a nyerő, ha zsíros állás kell : ;D
előzmény: eXtra #19

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Bár  éppen harminc éve dolgozom, de ebben a szakmában csak 1990. óta...
Hoztam nektek egy kis nyalánkságot:
http://www.magnomuzeum.hu

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
1.  Másnak viszont piszokul bejött Ausztriában a kürtőskalács...

2.  Aztán ahogy forralt bort sem iszunk nyáron, így arra is rá kell érezni, h a jó illatú, friss-forró kürtőskalács
     cukros mázzal nem nyári tengerparti kaja, hanem téli, és mondjuk pont karácsonyi vásárba való darab.

3.  Már én is unom a sok melót, lehet jobb lenne kereskedni ... mondjuk ... mondjuk ... lányokkal!  :)


előzmény: Bluesman #20

Nem elérhető Bluesman

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 82
Ha tudtam volna, hogy ilyen ritka fajta vagyok, akkor lejjebb is lehetett volna meghatározni a korhatárt.

Az általad meghatározott érzés ismerős. A pékáru jellegét azonban komoly piackutatással kell meghatározni. Ui: ismerőseim az Olasz Riviérán kürtős kalács sütésbe fogtak,  de az olaszok nem nagyon veszik, nem értik, hogy miért üres a közepe. Pedig eccerű, Ungarische spezialitat....
előzmény: eXtra #19

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Ha lejjebb tennénk a lécet kb. 20-ra, akkor én is beléphetnék, de a 30 év még kissé arrébb van... :) Bár addigra már lehet, hogy úgy tele lesz a t*köm a biztonságtechnikával, hogy inkább elmegyek lángossütőnek!  ;D

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Azt tudom, hogy amikor 1981-ben Győr környékére költöztem és az ELEKTROMOBIL-nál fejlesztőmérnökként elhelyezkedtem még igen kezdetleges volt a vagyonvédelem.
Akkoriban a rendőrségi átjelzés is elég kezdetleges volt.

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Piraut8/40/100-ból ez éppen egy 40-es, ha jól tudom az MTA-n lett lecserélve.
előzmény: BalintR #16

BalintR

  • Vendég
MI ez MNBV? Abban voltak ilyen panelek, kizárás a kapcsolóval. Már ha jól emlékszem...
:)
előzmény: vg #2

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!