Szerző Téma: A kamerás megfigyelés nemzeti központosítása  (Megtekintve 11103 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Mobilon nem tűnt fel a cégtábla, de asztali gépen már tényleg kiszúrja a szemem... 8) Köszi! ;)
előzmény: samat #16

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Jobb oszlop, alsó sor. Balról első és harmadik cső csatlakozási pontnál látszik - szerintem - hogy ezek sima csövek, mintha kilógna a kábel. Mondjuk igy még érdekesebb az oszlopban, illetve az oldal konzolban való kábelvezetés... :)
előzmény: vg #12

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Reklám helyett: az épület jobb felső sarkán megtalálod   8)
előzmény: eXtra #15

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Ezt a szerelőbarát tetőteraszt melyik gyártó székházán fotóztad? ;) Tudom, ha elárulnád, utána meg kéne, hogy ölj, ezért csak egy költői kérdés volt...  ;D
előzmény: samat #14

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Azért ez sem semmi, egy másik utcasarok Kínában


előzmény: handras #11

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Nekem úgy tűnik, mintha eleve a tartó csövön lennének a rögzítő zsámolyok.
előzmény: vg #12

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Ha mar itt a kep akkor nezzuk mar a muszaki tartalmat is:
a felfogatasuk nem teljesen tiszta elottem. A kereszttarto-oszlop osszekotes egyertelmu, de a kamerahaz talpakat hozzafurtak volna a konzolhoz? A kabelt miben vittek? Az valami simafalu flexi cso lehet? Nem latom a kabelek oszlopba valo bejuttatasat sem.  Adna magat a tomszelence, de meg nyomat sem velem felfedezni...
előzmény: handras #11

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Kínában élő barátom FB posztja:
"Ha valaki csak legyintett, amikor olvasta, hogy Kínában totális megfigyelőrendszer épül, annak jelzem, hogy amíg otthon voltam pár hétig, ezek az izék csak úgy kinőttek az összes környékbeli kereszteződésben. És ha messze van a következő kereszteződés, akkor félúton is. A járda felett. Tehát nem, nem forgalomszabályozásról van szó, hanem az emberek megfigyeléséről és követéséről. És aki erre is legyint, és azt mondja, hogy egy kereszteződéshez nem sok 8 darab kamera, annak jelzem, hogy a járda túloldalán is van másik 8 kamera. Kereszteződésenként legalább 2-2 sarkon. Szép?"

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
A kínaiak nagytesós kreditrendszerének a nyilvános része is ijesztő, de mi lehet még a szigorúan őrzött titkos aktákban?  :o

Csessze meg, nekünk még vezetékes telefonunk se igen volt, a gyerekeink meg már ebbe az online sz@rba nőnek bele! ::csodalkozik::


Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Mi mar 2900-at irhatunk :P -gazdasagi es politikai fejlettsegunk okan, de a kinai naptar naptar vmi ilyesmi evszamnal tarthat 8) es minden hihetetlenul jo otletet onnan le lehet masolni :o vagy forditva? Vagy mi?  :-*
előzmény: handras #8

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!