Szerző Téma: Érintőképernyős kezelők  (Megtekintve 21105 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Érintőképernyős kezelők
#69 2015. Március 16. - 07:58:39
0
"Alaprajzot fel tudtam tölteni rá,"

Akkor az  AZ.

Licensz: Alaprajz + másodkijelző funkció

Nyomogatod a menüt, előbb utóbb meg fogod találni azt amit keresel, egyszerű mint a faék, csak tudd értelmezni amit olvasol.
előzmény: nyulti #68

Nem elérhető nyulti

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Érintőképernyős kezelők
#68 2015. Március 15. - 14:09:49
0
És azt honnan lehet megtudni, hogy egy TM50 licenszelt vagy sem?
Én vettem egyet, de semmilyen információ nem volt róla.
Alaprajzot fel tudtam tölteni rá, de gondolom attól még nem feltétlenül licenszelt.
előzmény: SLC #67

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Érintőképernyős kezelők
#67 2014. Október 27. - 09:45:02
0
A licenszeléssel további funkciókat érhetsz el:
-másodkijlző
-alaprajz feltöltés


előzmény: ielektros #66

Nem elérhető ielektros

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 12
Re:Érintőképernyős kezelők
#66 2014. Október 27. - 09:19:17
0

Szerk. SLC: koszi, kozben megkaptam mar.


A hiba ott volt szerintem, hogy a teljes SD tartalom nekem csak azt jelentette, hogy a fw file. (Semmi tapasztalatom nem volt ezzek a kezelovel eddig es en hulye az elejen amikor telepitettuk akkor nem csinaltam egy backupot a kartyarol) De aztan Lacy elkuldte a teljes tartalmat. Ma kiprobaljuk. Az egesz egy nagy kaland mert VPN-en keresztul lepek be a halozatra, majd IP150-en keresztul csinalok mindent Babyware-el. Hirtelen felindulasbol megcsinaltam az ossszes frissitest is.
Delutan ha ocsem hazaer vagy akarki a csaladbol akkor odaugrasztom a kezelohoz, hogy vegye ki aztan rakja at a notiba az SD kartyat. Ezt nem tudom VPN-en megoldani :D

Apropo, ez egy licensz-elt TM50 volt. Oszinte leszek azt sem tudom mit szolgal mert nem neztunk utana de nem volt draga es inkabb megrendeltuk igy :) Esetleg ha valaki tudja, hogy mi ez akkor legyen szives ossza meg.

Kesobb jelentkezem, hogy mire jutottam :)
előzmény: SLC #64

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Érintőképernyős kezelők
#65 2014. Október 27. - 08:37:19
0
mail címet küldj és áttolom.
előzmény: SLC #64

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Érintőképernyős kezelők
#64 2014. Október 27. - 08:35:28
0
Legjobb lenne, ha fognád és mindent letörölnél a kártyáról, majd a legfrisebb TM50 1.3 fw + teljes kártya tartalmat rátolnád az SD -re és akkor újra működik.
Ha nemsérült az eprom akkor ennyi, ha valami sérült akkor irány forgalmazó, de ott is néha csak szét tárják a kezüket, ha sikerült valamit kinyírni, mert Kanada nem tud vagy nem akar mélyebb rejtelmekben beszélni a TM50-ről  ;)

38MB a kártya tartalom.
előzmény: ielektros #62

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:Érintőképernyős kezelők
#63 2014. Október 26. - 23:43:48
0
Hi!
SD kátya FAT32?
Ha igen akkor próba egy másik kártyával. A hiba nem benned van.
előzmény: ielektros #62

Nem elérhető ielektros

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 12
Re:Érintőképernyős kezelők
#62 2014. Október 26. - 21:22:09
0
En is abban bizom, hogy azokat hianyolja az iment atneztem az allomanyt. A mappakat letrehozza magatol a TM50 az SD kartyan de nyilvan nincsen bennuk semmi sem. Bizom benne, hogy ez lesz a gond de sajnos ma mar nem tudok vele bibelodni. Holnap azert jelzek, hogy mire jutottam.
előzmény: bcslaci #61

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Érintőképernyős kezelők
#61 2014. Október 26. - 21:19:08
0
Nem tudom az lesz e a megoldás, én még nem jártam így, de ahogy néztem abban a mappában vannak a képernyő "skin" fájlok, lehet az hiányzik neki
A plans mappa egy példa alaprajz van csak.
A photo meg a képeket tartalmazza nem hiszem, hogy ez a működéshez feltétlenül kellene.

előzmény: ielektros #60
« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 26. - 21:28:50 írta bcslaci »

Nem elérhető ielektros

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 12
Re:Érintőképernyős kezelők
#60 2014. Október 26. - 20:57:24
0
Megprobalom osszegezni a dolgokat.

A kezelo nem inditja el az eddig hasznalt klasszikus feluletet feltehetoleg SD kartya hiba miatt.
Ramasoltam az SD kartyara a magyar "puf" fajlt. Aramtalanitottuk a kozpontot majd fel perc mulva ijra aram ala helyeztuk. "Bootolt" a rendszer, par mp mulva a kezelon latszott egy lista szepen sorban kipipalva, aztan jelzett, hogy az SD kartya nem tetszik neki. Majd szepen visszaszamolt es ujraindult. Ezt eljatsza mindig parszor es utana dob egy error 00000029-et. De ezek utan ha kiveszem a kartyat akkor latom, hogy letrehozott rajta mappat es egy ket allomanyt. Sajnos most nem latom, hogy mik ezek es mar nem tudom felidezni.

A Fail-Safe modban nem lehet szinte semmit sem csinalni a kezelovel. Elesites-hatastalanitas. Kb ennyire szukul a dolog. Marhara buta dolog, hogy a kezelo fw nem irhato halozaton keresztul. Az IP150 modul meg az EVO192 siman frissitheto In-Field Paradox Upgrade-el de a hulye TM50 meg nem. Brrrrr. Raadasul mi az mar, hogy kell neki az SD kartya  ahhoz, hogy mukodjon. 10eves megoldas. Egy buta tablet kapacitiv touch-al jobb kepet meg mukodest produkal mint ez a nyavaja. Elnezest urak csak felkaptam a vizet azon, hogy kokorszaki megoldas miatt szivok. Es raadasul vagyonvedelmi megoldas eseten. Nevetseges.

Szivesen kifizetem a faradozasokat ha valaki megoldja...

Szerk: Kozben Lacy elkuldte a TM50 mappat. Tehat akkor gyanitom itt volt a "hiba". Hat bezony a tapasztalatlansag "neha" hulye helyzeteket szul :D Holnap kiderul.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 26. - 21:09:54 írta ielektros »

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!